Taková činnost by si asi vyžádala desítky let dlouhé vracení času, tudíž by to zvládl asi jen někdo nebo nikdo. Planeta a lidstvo by tak či tak dostalo druhou šanci.
Jak říkám, bylo to jen nakousnuté. Nebo jsem to celé pochopil špatně.


|
reagují:
JAGODA
|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

. Nič proti Nolanovi a jeho remeslu, ale mohol by ubrať zo svojej "bohorovnosti" a natočiť niečo "komornejšie". To by som si dal.|
reagovat
|
), když nemůže žít on, nebude žít nikdo, bože, jaká chorá osoba to psala
, ještě že ten samý člověk dokázal napsat a dobře zrežírovat Pattinsonovu postavu, protože jinak bych si přál, abych na tom v kině raději vůbec nebyl. Těch mých 6/10 bylo ještě hodně shovívavých, jelikož se na to nevzpomíná vůbec dobře. |
reagovat
|

|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|
|
reagovat
|