Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23281 - 23300 Napsat příspěvek
reaguje na: JAGODA
Pochopil jsem to jako vrácení času celé planety včetně lidí a jeho syna do doby, kdy bylo "všechno" v pohodě. To, že by to lidstvo nezvládlo je věc druhá, jemu je to fuk, bude mrtvý.

Taková činnost by si asi vyžádala desítky let dlouhé vracení času, tudíž by to zvládl asi jen někdo nebo nikdo. Planeta a lidstvo by tak či tak dostalo druhou šanci.


Jak říkám, bylo to jen nakousnuté. Nebo jsem to celé pochopil špatně. :D
764690
[spoiler]Pochopil jsem to jako vrácení času celé planety včetně lidí a jeho syna do doby, kdy bylo "všechno" v pohodě. To, že by to lidstvo nezvládlo je věc druhá, jemu je to fuk, bude mrtvý. Taková činnost by si asi vyžádala desítky let dlouhé vracení času, tudíž by to zvládl asi jen někdo nebo nikdo. Planeta a lidstvo by tak či tak dostalo druhou šanci.[/spoiler] Jak říkám, bylo to jen nakousnuté. Nebo jsem to celé pochopil špatně. *:D*
764660
3 0
reagují: JAGODA
reagovat
Našel by se někdo z těch "dislikekářů", kdo by mi ozřejmil, jaká tedy byla skutečná Satorová motivace, nebo to umíme dávat jenom palečky dolů? :D 
764660
Našel by se někdo z těch "dislikekářů", kdo by mi ozřejmil, jaká tedy byla skutečná Satorová motivace, nebo to umíme dávat jenom palečky dolů? *:D* 
3 -6
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, aha. To dává smysl... Dík.
764556
Jo, aha. To dává smysl... Dík.
764553
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Disney nechtěl natáčet v americké Georgii kvůli potratovým zákonům a v titulcích Mulanu je poděkování "Turpan Public Security Bureau" která má pod sebou segregaci Ujgurů a ty jejich v podstatě koncentrační tábory. 
764553
Disney nechtěl natáčet v americké Georgii kvůli potratovým zákonům a v titulcích Mulanu je poděkování "Turpan Public Security Bureau" která má pod sebou segregaci Ujgurů a ty jejich v podstatě koncentrační tábory. 
764549
8 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kontext? Nepoznám, jestli je to ironie nebo jo.
764549
Kontext? Nepoznám, jestli je to ironie nebo jo.
764541
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Ještě k Mulan:

Disney: It will be very difficult for us to keep filming in Georgia if the state enacts its pro-life heartbeat billAlso Disney: Thank you, China, for allowing us to film ‘Mulan’ in the province where you’re imprisoning and indoctrinating Muslims in camps
764541
Disney: It will be very difficult for us to keep filming in Georgia if the state enacts its pro-life heartbeat billAlso Disney: Thank you, China, for allowing us to film ‘Mulan’ in the province where you’re imprisoning and indoctrinating Muslims in camps
Ještě k Mulan:
6 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: JAGODA
Mně vlastně klišé nevadí, když je dobře napsané, ale zde tomu tak bohužel nebylo. Tady to vyznělo jako na sílu napsaný "vyšší" cíl postavy, o kterou ve výsledku ani tak nejde. Tady jde jen a pouze o hrátky s časem zasazené do velkolepých/atraktivních scenérií, ne o postavy a jejich příběh.
764538
Mně vlastně klišé nevadí, když je dobře napsané, ale zde tomu tak bohužel nebylo. Tady to vyznělo jako na sílu napsaný "vyšší" cíl postavy, o kterou ve výsledku ani tak nejde. Tady jde jen a pouze o hrátky s časem zasazené do velkolepých/atraktivních scenérií, ne o postavy a jejich příběh.
764535
1 -5
reagovat

Ostře sledované vlaky (1966)

Ani se mi nechce věřit, že jde o Menzelův celovečerní debut. Vyzrálé dílo, na jehož konci byl Oscar. Jako celek jsem to vlastně viděl až nyní a bylo to výborné. Neckářův záměrně naivní výkon do toho přesně sedl. :+
764537
Ani se mi nechce věřit, že jde o Menzelův celovečerní debut. Vyzrálé dílo, na jehož konci byl Oscar. Jako celek jsem to vlastně viděl až nyní a bylo to výborné. Neckářův záměrně naivní výkon do toho přesně sedl. *:+*
Ostře sledované vlaky (1966)
2 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Myslíš tu Satorovu "enviromentální" rovinu jeho motivace? To bylo sice "duchaplné" a pořád aktuální, ale taky dosti klišovité... jako celá Satorova postava, takže je to vlastně v pořádku. :D
764535
Myslíš tu Satorovu "enviromentální" rovinu jeho motivace? To bylo sice "duchaplné" a pořád aktuální, ale taky dosti klišovité... jako celá Satorova postava, takže je to vlastně v pořádku. *:D*
764531
1 -7
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: Cinefil
to proto, že Nolanovi je to ukradené, je to pro něj jen další dílek jeho dokonalé skládanky a přesně do té míry ho to zajímá. Lidi jsou hybatelé, vnášející pohyb do jeho časově mindfuckových stroječků, podstatné je, aby tlačili správným směrem. Na tomhle filmu bylo extrémně vidět, jak ho ta prožitková a vztahová rovina vlastně nezajímá. Při těch "správně natočených" solidních scénách mezi postavami, naprosto nedosahujících úrovně toho invenčního a vášnivě natočeného spektáklu okolo, jsem přemýšlel, že on je vážně asi trošku aspergráček.
764532
to proto, že Nolanovi je to ukradené, je to pro něj jen další dílek jeho dokonalé skládanky a přesně do té míry ho to zajímá. Lidi jsou hybatelé, vnášející pohyb do jeho časově mindfuckových stroječků, podstatné je, aby tlačili správným směrem. Na tomhle filmu bylo extrémně vidět, jak ho ta prožitková a vztahová rovina vlastně nezajímá. Při těch "správně natočených" solidních scénách mezi postavami, naprosto nedosahujících úrovně toho invenčního a vášnivě natočeného spektáklu okolo, jsem přemýšlel, že on je vážně asi trošku aspergráček.
764531
6 -4
reagovat
reaguje na: JAGODA
Jeho motivace byla víc než to. Škoda jen, že tomu film nevěnoval pozornost a skončilo to u jedné věty.
764531
Jeho motivace byla víc než to. Škoda jen, že tomu film nevěnoval pozornost a skončilo to u jedné věty.
764522
4 -3
reagují: JAGODA, MarvinP
reagovat
reaguje na: JAGODA
Môj človek. Tušil som, že nie som sám. 8)
Polovicu stopáže som si pripadal, že miesto kina sedím na prednáške o jadrovej fyzike ?). Nič proti Nolanovi a jeho remeslu, ale mohol by ubrať zo svojej "bohorovnosti" a natočiť niečo "komornejšie". To by som si dal.
764528
Môj človek. Tušil som, že nie som sám. *8)* Polovicu stopáže som si pripadal, že miesto kina sedím na prednáške o jadrovej fyzike *?)*. Nič proti Nolanovi a jeho remeslu, ale mohol by ubrať zo svojej "bohorovnosti" a natočiť niečo "komornejšie". To by som si dal.
764525
2 -11
reagovat
reaguje na: Godlike
To ti závidím, vlastně vám všem, kteří to tak máte. :+
764525
To ti závidím, vlastně vám všem, kteří to tak máte. *:+*
764524
2 -7
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: JAGODA
Vzpomíná se na to výborně.:+
764524
Vzpomíná se na to výborně.*:+*
764522
9 -2
reagují: JAGODA
reagovat

TENET

Když na ten film zpětně vzpomínám, tak si pořád říkám jaká, s prominutím, blbost to byla. Ty motivace Satora (Rus, jak nápaditý původ :D), když nemůže žít on, nebude žít nikdo, bože, jaká chorá osoba to psala :D, ještě že ten samý člověk dokázal napsat a dobře zrežírovat Pattinsonovu postavu, protože jinak bych si přál, abych na tom v kině raději vůbec nebyl. Těch mých 6/10 bylo ještě hodně shovívavých, jelikož se na to nevzpomíná vůbec dobře. 
764522
Když na ten film zpětně vzpomínám, tak si pořád říkám jaká, s prominutím, blbost to byla. Ty motivace Satora (Rus, jak nápaditý původ *:D*), když nemůže žít on, nebude žít nikdo, bože, jaká chorá osoba to psala *:D*, ještě že ten samý člověk dokázal napsat a dobře zrežírovat Pattinsonovu postavu, protože jinak bych si přál, abych na tom v kině raději vůbec nebyl. Těch mých 6/10 bylo ještě hodně shovívavých, jelikož se na to nevzpomíná vůbec dobře. 
TENET
5 -14
reagují: Cinefil, Godlike
reagovat
reaguje na: DarkSith
Karma je svině.
764490
Karma je svině.
764468
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale já nejsem překvapen. Mě jen fascinuje to pokrytectví. 
764471
Ale já nejsem překvapen. Mě jen fascinuje to pokrytectví. 
764470
2 -1
reagovat
Koho tohle pořád překvapuje Google, Facebook, Apple, kdokoliv se zesere z 1,3 miliardy zákazníků. :)
764470
Koho tohle pořád překvapuje Google, Facebook, Apple, kdokoliv se zesere z 1,3 miliardy zákazníků. *:)*
4 -1
reagují: DarkSith
reagovat

Mulan

Měl jsem v plánu se na ten film podívat, ale tak nějak jsem ztratil zájem:-
764468
Měl jsem v plánu se na ten film podívat, ale tak nějak jsem ztratil [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/disney-pod-palbou-ve-filmu-mulan-podekoval-spravcum-taboru-v-cine-118843]zájem[/url]. *:-*
Mulan
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: kyller
Jo tak, přehlédl jsem na co odkazuješ. A taky souhlasím že je to pochopitelné, no jako za komunistů u nás jen málokdo měl odvahu je vyloženě poslat do hajzlu, většina prostě jen držela hubu a krok protože to pro ně bylo jednodušší.
764446
Jo tak, přehlédl jsem na co odkazuješ. A taky souhlasím že je to pochopitelné, no jako za komunistů u nás jen málokdo měl odvahu je vyloženě poslat do hajzlu, většina prostě jen držela hubu a krok protože to pro ně bylo jednodušší.
764444
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se