Relic 9/10
Krásný film o stáří, nemoci, smrti a rodinné hierarchii. Jako horor to má pár pěkných nápadů a pár scén je vyloženě mrazivých, ale podstata je, že to není horor, ale metafora a podobenství. Kdo má v rodině vážně nemocnou bábu či dědu, ten si to vyloženě "užije". Pokud to pochopí.
|
reagovat
|



