Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 23321 - 23340 Napsat příspěvek

Relic 9/10

Krásný film o stáří, nemoci, smrti a rodinné hierarchii. Jako horor to má pár pěkných nápadů a pár scén je vyloženě mrazivých, ale podstata je, že to není horor, ale metafora a podobenství. Kdo má v rodině vážně nemocnou bábu či dědu, ten si to vyloženě "užije". Pokud to pochopí.
764292
Krásný film o stáří, nemoci, smrti a rodinné hierarchii. Jako horor to má pár pěkných nápadů a pár scén je vyloženě mrazivých, ale podstata je, [spoiler]že to není horor, ale metafora a podobenství. Kdo má v rodině vážně nemocnou bábu či dědu, ten si to vyloženě "užije". Pokud to pochopí.[/spoiler]
Relic 9/10
2 -2
reagovat
reaguje na: okkac
To není nic neobvyklého, v animácích se to dělá snad 20 let a i ten Sherlock sel v hned prvni rade u nas s ceskymi SMS v obraze.
764291
To není nic neobvyklého, v animácích se to dělá snad 20 let a i ten Sherlock sel v hned prvni rade u nas s ceskymi SMS v obraze.
764247
4 0
reagovat
Heh, ruské vydání zahraničních filmů neobsahuje jen úvodní a závěrečmé titulky v ruštině, ale dokonce už i digitálně (a trochu očividně) předělávají nápisy na cedulích (a to ještě ne všechny) link :D
764247
Heh, ruské vydání zahraničních filmů neobsahuje jen úvodní a závěrečmé titulky v ruštině, ale dokonce už i digitálně (a trochu očividně) předělávají nápisy na cedulích (a to ještě ne všechny) https://postimg.cc/sv4n4QRD *:D*
1 0
reagují: speta.jr
reagovat
Na škrtání postav před natáčením nebo ve střižně není nic mimořádného. V Hollywoodu je to běžná věc. Důležité je, aby film dával smysl.
764240
Na škrtání postav před natáčením nebo ve střižně není nic mimořádného. V Hollywoodu je to běžná věc. Důležité je, aby film dával smysl.
2 -4
reagovat
reaguje na: Cinefil

Dobrý názor

ano nostalgicky to cloveka muze srat a evidentni skrtnuti postavy pred natacenim je napovazenou, ale vyvarovani se member berries je vlastne dobry pristup.
764233
ano nostalgicky to cloveka muze srat a evidentni skrtnuti postavy pred natacenim je napovazenou, ale vyvarovani se member berries je vlastne dobry pristup.
Dobrý názor
764207
8 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hugo má závazky v divadle, proto ani tolik nehraje ve filmech. Po všech těch průtazích /a těmi to určitě neskončilo) si nemohou dovolit překopávat natáčení. I tak by měl jen okrajovou roli. 

Lawrence je škoda, ale je to zřejmě podobný případ. Ten film bude zcela určitě o něčem jiném. Nevidím důvod do něj cpát všechny původní postavy jen proto, že jsou oblíbené, viz Star Wars, Jurský svět, Harry Potter... Ne že by mě to nemrzelo, ale víru ve film jsem neztratil. 
764207
Hugo má závazky v divadle, proto ani tolik nehraje ve filmech. Po všech těch průtazích /a těmi to určitě neskončilo) si nemohou dovolit překopávat natáčení. I tak by měl jen okrajovou roli.  Lawrence je škoda, ale je to zřejmě podobný případ. Ten film bude zcela určitě o něčem jiném. Nevidím důvod do něj cpát všechny původní postavy jen proto, že jsou oblíbené, viz Star Wars, Jurský svět, Harry Potter... Ne že by mě to nemrzelo, ale víru ve film jsem neztratil. 
764195
6 -1
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: speta.jr
Čekám až konečně bude nějaká ukázka na jejich Synchronic, první komentáře na CSFD dost nalákaly. Přitím už je to skoro rok, co to někteří na festivalu viděli a od té doby nic.
764201
Čekám až konečně bude nějaká ukázka na jejich Synchronic, první komentáře na CSFD dost nalákaly. Přitím už je to skoro rok, co to někteří na festivalu viděli a od té doby nic.
764193
3 0
reagovat
tie prvé fotky z manka :+
764196
tie prvé fotky z manka *:+*
3 -3
reagovat
Proč v Matrixu nebude agent Smith?
Čtvrtý Matrix už je několik měsíců realita. Slavná akční série se skutečně vrátí do kin, ačkoliv o něco později, než se původně předpokládalo – natáčení totiž stejně jako plno dalších zbrzdila světová pandemie. Každopádně Keanu Reeves a spol. už mají velkou část filmu natočenou, a byť o ději stále nic nevíme, tento týden jsme se alespoň dozvěděli, proč se ve filmu neukáže jedna z hvězd původní trilogie herec Hugo Weaving. Ten nyní čerstvě prozradil, že už byl takřka dohodnutý jak se studiem, tak s režisérkou Lanou Wachowski, těsně před stvrzením smlouvy ale dostal telefonát, že se režisérka rozhodla jednání ukončit. Údajně jí nevyhovovaly termíny, ve kterých byl herec k dispozici – má totiž zároveň jiné závazky, které mu neumožňovaly plnou účast na produkci, a to byl zjevně důvod, proč režisérka nakonec jeho účast zcela škrtla. Ještě hůř na tom ovšem je Laurence Fishburne -  tomu totiž podle všeho nikdo ani nezavolal.
(dO_od) zkopírováno z csfd

Ten projekt mne zatím lehce sral, teď už mne sere úplně. :D
764195
[b]Proč v Matrixu nebude agent Smith?[/b] Čtvrtý [i][url=https://www.csfd.cz/film/499395-the-matrix-4/]Matrix[/url][/i] už je několik měsíců realita. Slavná akční série se skutečně vrátí do kin, ačkoliv o něco později, než se původně předpokládalo – natáčení totiž stejně jako plno dalších zbrzdila světová pandemie. Každopádně [url=https://www.csfd.cz/tvurce/46-keanu-reeves/]Keanu Reeves[/url] a spol. už mají velkou část filmu natočenou, a byť o ději stále nic nevíme, tento týden jsme se alespoň dozvěděli, proč se ve filmu neukáže jedna z hvězd původní trilogie herec [url=https://www.csfd.cz/tvurce/102-hugo-weaving/]Hugo Weaving[/url]. Ten nyní čerstvě prozradil, že už byl takřka dohodnutý jak se studiem, tak s režisérkou [url=https://www.csfd.cz/tvurce/3113-lana-wachowski/]Lanou Wachowski[/url], těsně před stvrzením smlouvy ale dostal telefonát, že se režisérka rozhodla jednání ukončit. Údajně jí nevyhovovaly termíny, ve kterých byl herec k dispozici – má totiž zároveň jiné závazky, které mu neumožňovaly plnou účast na produkci, a to byl zjevně důvod, proč režisérka nakonec jeho účast zcela škrtla. Ještě hůř na tom ovšem je [url=https://www.csfd.cz/tvurce/47-laurence-fishburne/]Laurence Fishburne[/url] -  tomu totiž podle všeho nikdo ani nezavolal. ([url=https://www.csfd.cz/uzivatel/298683-do-od/]dO_od[/url]) zkopírováno z csfd Ten projekt mne zatím lehce sral, teď už mne sere úplně. *:D*
11 -4
reagují: Cinefil
reagovat

Endless 8/10

Po doporučení ze smyčkového článku musím uznale přikývnout. Není to úplně domyšlené a ke konci to klopýtá a dochází tomu dech, ale i tak nadprůměr.
764193
Po doporučení ze smyčkového článku musím uznale přikývnout. Není to úplně domyšlené a ke konci to klopýtá a dochází tomu dech, ale i tak nadprůměr.
Endless 8/10
6 -1
reagují: okkac
reagovat

Spartakus (1960/1991)

Nedávno u nás vyšel tenhle Kubrickův majstrštyk na referenčním blučku v absolutně nové a důkladně zrestaurované podobě, v jaké ho nemohl vidět ani legendární Mistr. Je to úplně jiný film, než jsem dosud viděl, a díky tomu je Spartakus ještě větším diváckým zážitkem než kdykoli předtím. Nesmírně odvážné dílo, které si dodnes uchovalo nadčasovost. Však ten film v době první premiéry rozčílil hromadu lidí...
764189
Nedávno u nás vyšel tenhle Kubrickův majstrštyk na referenčním blučku v absolutně nové a důkladně zrestaurované podobě, v jaké ho nemohl vidět ani legendární Mistr. Je to úplně jiný film, než jsem dosud viděl, a díky tomu je Spartakus ještě větším diváckým zážitkem než kdykoli předtím. Nesmírně odvážné dílo, které si dodnes uchovalo nadčasovost. Však ten film v době první premiéry rozčílil hromadu lidí...
Spartakus (1960/1991)
5 -3
reagovat
reaguje na: Kostěj
Není o čem.:+:+
764161
Není o čem.*:+**:+*
764158
3 -2
reagovat

Sicario (rewatch po letech)

Ty vole...

Nejlepší film uplynulý dekády? Rozhodně nejdrsnější. Ten film nemá chybu - doslova. Všechno je tam na maximu.
[11/10]
764158
Ty vole... Nejlepší film uplynulý dekády? Rozhodně nejdrsnější. Ten film nemá chybu - doslova. Všechno je tam na maximu. [b][11/10][/b]
Sicario (rewatch po letech)
10 -2
reagují: Godlike
reagovat

Mulan

Tešil som sa na vyzretejšiu adaptáciu bez muzikálových výstupov, ktorá by síce nevyčnievala, ale hrdo by sa zaradila k Vládkyni zla (2014) a Popoluške (2015). Dostal som príklad toho, ako dokážu u Disneyho "sprzniť" za 200 mil. $!!! Je to jalové, nudné a chýbajú všetky silné momenty z krásneho animáku. Keď už chce Disney pokračovať v "resuscitácii" svojich klasík, nech to nerobí povrchne.
4/10
Mushu urobil dobre, že v tom nechcel hrať. :))
764147
Tešil som sa na vyzretejšiu adaptáciu bez muzikálových výstupov, ktorá by síce nevyčnievala, ale hrdo by sa zaradila k [i]Vládkyni zla[/i] [i](2014)[/i] a [i]Popoluške (2015)[/i]. [b]Dostal som príklad toho, ako dokážu u Disneyho "sprzniť" za 200 mil. $!!! [/b]Je to jalové, nudné a chýbajú všetky silné momenty z krásneho animáku. Keď už chce Disney pokračovať v "resuscitácii" svojich klasík, nech to nerobí povrchne. [b]4/10 [/b][url=https://64.media.tumblr.com/9e5466e32b716f487bbbe44b22da3404/tumblr_mrmouzpiCk1qm6oc3o2_500.gif]Mushu[/url] urobil dobre, že v tom nechcel hrať. *:))*
Mulan
3 -1
reagovat

Asi to ukončím

S reziserem Kafumanem asi nebudu kamarad... Dvakrat jsem usnul a samozřejmě to absolutně nepobral. Ale věřím, ze se to spoustě lidí bude libit a budou to uctívat... Jen nejsem cilovka...
764117
S reziserem Kafumanem asi nebudu kamarad... Dvakrat jsem usnul a samozřejmě to absolutně nepobral. Ale věřím, ze se to spoustě lidí bude libit a budou to uctívat... Jen nejsem cilovka...
Asi to ukončím
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zkus tohleto  :D 
„Barry, jestli mi tu na těláku zkapeš, tak se zastřelim, půjdu za Tebou a najdu si Tě" ... tělocvikáři maj různý metody.
764077
Zkus [url=https://www.csfd.cz/film/7008-mistr-kickboxu/komentare/]tohleto[/url]  *:D*  „Barry, jestli mi tu na těláku zkapeš, tak se zastřelim, půjdu za Tebou a najdu si Tě" ... tělocvikáři maj různý metody.
763810
1 -1
reagovat

Superman: Man of Tomorrow

Po špičkovém zakončení předchozí animované série v Apokolips War přichází neméně parádní restart a kurva proč něco podobného nemohlo přijít po Man of Steele? Navíc to bylo opravdu technicky precizní, epické, mělo to Loba, dávalo to smysl a vlastně proč teď tohle nechodí do kina? 9/10
763869
Po špičkovém zakončení předchozí animované série v Apokolips War přichází neméně parádní restart a kurva proč něco podobného nemohlo přijít po Man of Steele? Navíc to bylo opravdu technicky precizní, epické, mělo to Loba, dávalo to smysl a vlastně proč teď tohle nechodí do kina? 9/10
Superman: Man of Tomorrow
4 -2
reagovat

X-Men: Days of Future Past

Jeden z tých, kde si človek užije každé opakované pozretie. Škoda, že ďalší v sérii je už Apokalypsa.
763862
Jeden z tých, kde si človek užije každé opakované pozretie. Škoda, že ďalší v sérii je už [i]Apokalypsa.[/i]
X-Men: Days of Future Past
8 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Snad, ale spíš bych čekal klasický "Coming to the theatres" :) 
763829
Snad, ale spíš bych čekal klasický "Coming to the theatres" :) 
763825
1 0
reagovat
reaguje na: remy
A snad bude v traileru i potvrzeny termín kino premiéry...:+
763825
A snad bude v traileru i potvrzeny termín kino premiéry...*:+*
763761
1 -1
reagují: remy
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se