
reaguje na:
xxendxx
Dík to je ono , Shaolin je možná kvalitní , ale já chci tuhle cheesy osmdesatkovou atmošku.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
pepo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Triumf ducha s Dafoem je remakem tohoto filmu a musím říct, že originál je ve všech ohledech lepší. Kvietik kvůli roli přibral cca 20 kg a prošel si kompletním boxérským tréningem a je to vidět. Hlavně je to fakt zábavně natočený, žádné uchcané drama se nekoná. 10/10|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|