Ty atomovky ve čtyřce mi přijdou vždycky na face palm, za mě hlavně trojka a Fallout, jinak docela meh, byť má Rogue Nation skvělé momenty
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
. Holubice jsou super, ztišení gradující hudby u skoku je naprosto boží, tango mix hudby a dění je parádní... Chápu, proč se to lidem může nelíbit "dnes", ale v roce 2000 jsem si fakt nestěžoval.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|

|
reagují:
GuidoA.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) a u jeho problémům s laktozou jsem vpodstatě brečel smíchy. Spíš se zaměřil jak v tomhle tak i předešlém speciálu na svoje rodinné problémy a "životní zkušenosti" což mě vůbec nevadí 

|
reagovat
|