@KARLOS
Na Tenet jdu do kina jen tehdy, pokud od Civala dostane šest hvězd nebo míň.

Ještě k Irishmanovi, já chápu, že to někomu mohlo připadat dlouhý. Pepo možná nebude souhlasit, ale ten film má skoro až seriálový tempo. Taky v podstatě délkou odpovídá zhruba čtyřdílný minisérii. Ale já bych fakt nevystřihnul snad ani minutu. Nenudil jsem se a neměl jsem pocit, že by se děj byť jen na chvilku začal točit v kruhu. Délka a skutečnost, že Marty režisér není z výsledku tentokrát tolik cítit, zase dává větší prostor hercům a scénáři. It's what it is. Omlazování sice nebylo dokonalý, ale oproti obsazení mladších herců nebe a dudy. No a konec mě sebral. Fakt na tom těžko hledám chyby.



