Těm, které jsem tu naštval, tak chci říct, že jsem nemohl jinak. Ta scéna je po 22 letech stále natolik brutální, že už ji zkrátka nedávám. Kdybych to viděl v mladším věku, tak nevím, jak bych reagoval. Viděl jsem to však až teď a žádné kdyby jednoduše není. Nemám problém s filmovým násilím, vím, že jde o film. Ale mám zkrátka své hranice a něco už nedokážu plně vstřebat. Explicitní násilí už zkrátka plně nezvládám. Líp zvládám explicitní erotiku, ale krvavé násilí s vyhřezlými střevy fakt ne. Jsem na to citlivý a neumím si hrát na tvrdého chlapa, kterého něco jen tak nerozhodí.
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|


