reaguje na:
AndyKaufman
Ja to do ted nevim proc nevidel (mozna kvuli ohlasum ve svy dobe) a docela si me nalomil, protoze zanr miluju, obsazeni je ultimatni a mam na to docela chut. Tak mozna uz vecer :)
|
reagovat
|
. Perfektní kamera.
Jasně, scénář trochu hloupočký v dialozích a tak, ale námět cool, herci cool, výprava nádherná a hudba excelentní - Zimmer. Fuqua to měl opravdu v paži.
)
