Věčný svit neposkvrněné mysli
Lepší film do páru na Lásky čas jsem nemohl zvolit. Nestárnoucí nádhera.
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Já jsem se těšil na propracované postavy, na jejich vztahy a dialogy. A to všechno bylo strašně plytké. Pro mě vůbec nefungoval samotný hon na Drákulu, a ani poctivé detektivní pátrání, které šestice hrdinů musí provést. V knize Mina cítí odpor, kvůli tomu co jí Drákula udělal, a ve filmu je z něho strašně nadržená. Hopkinsův Van Helsing nemá v sobě tu laskavost, a třeba postava Dr. Seward(jedna z nejdůležitějších postav v knize) má ve filmu minimum prostoru a skoro žádné charisma.
|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) . 


|
reagují:
CAPS_LOCK
|
reagovat
|

|
reagují:
Joker_George
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|