Chudák Bay...
reaguje na:
Gonzi
Neříkej, že se Ti u většiny dialogů neklížily oči. A to říkám jako někdo, kdo snímek užil.
Chudák Bay...
Chudák Bay...|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|


