
Ctyrka mi nevadi, je fakt tak na urovni dvojky, ktera je taky v pohodě. Jenze první a treti je genialni a nejradeji mam trojku, protoze tam je jedna z nejlepsich filmovych chemii mezi postavami a navic pro Svaty gral mam slabost

|
reagovat
|


, ale když jde do tuhého, tak to taky stojí za to. Soundtrack Harry Gregson-Williamse tomu sedí jak prdel na hrnec. Potěší i různá camea. Uf, mám rád ten film. 9/10