Neviděl bych problém v tom že to není přesně jako v knihách, nebo nedej bože realistické. Ale že to vypadá hodně cheesy...
No nehážu flintu do žita, uvidíme co další fotky a první videa.
reaguje na:
do_Od
|
reagují:
do_Od
|
reagovat
|






Ale čo si pamätám v knihách boli Nilfgaardania popísaný dosť temne, pôsobili až hrozivo, teda aspoň mne to tak prišlo, to v hrách si ich potom vykreslili tvorcovia podľa seba. A to nakoniec tomu seriálu asi aj najviac uškodí, to porovnávanie s hrou.