reaguje na:
AndyKaufman
Jo, tvoje dioptrie.
|
reagovat
|
|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Vlastně žádnej zběsilej střih jsem ani nevnímal. Tam, kde to bylo nepřehledný, tam to nepřehledný bejt mělo, a tam, kde jsi měl vidět dobře, tam bylo vidět dobře.|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
to byla prostě skvělá postava|
reagovat
|
A tomu hejtování děje a logického vývoje událostí říkám "Syndrom Luka Skywalkera z ep. VIII". Protože tam jsem si prvně všiml, že spousta lidí na ten film nadává jen kvůli tomu, že se tam stalo nebo nestalo něco jiného než si přáli. Asi nová móda 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
úmrtí většiny postav mě nechalo .. chladným, až na čestnou výjimku malé lady Mormont. I ten odchod Joraha byla sakra odfláklý. O závěru nevím co si myslet .. zatím jsem na mírně pozitivním .. meh. Hodně ambivalentních 6/10.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
CAPS_LOCK
|
reagovat
|