
Jasně, mohlo to být naprosto v klidu geniální jako Fringe, ale jestli si to udrží tuhle zábavnost, nemám problém. Hrozně mne baví flashbacky do minulosti.
Kurevsky bych chtěl vidět zfilmované něco jako upířího Highlandera, prostě ta poetika, jak je v Kotletovi s Komárkem, klidně bez brutalit. :)




