|
reagovat
|
Diskuzní fórum SERIÁLY
příspěvky 26981 - 27000
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1349
- 1350
- 1351
- .
- 3343
- 3344
reaguje na:
TedGeorge
Jak roste do krasy? Byla krasna uz v dobach Gossip Girl 
You know you love me, xoxo

You know you love me, xoxo

|
reagovat
|
L,D+R
jak Lucky 13, tak Secret War super díly. Ale mne nejvíc bavil hned druhý díl Three Robots a poté Alterned Histories.
Každopádně neskutečná série a doporučuji všude kudy chodím.
Každopádně neskutečná série a doporučuji všude kudy chodím.
|
reagovat
|
Mne v podstatě nebavilo akorát to zhulené poletování v poušti a smetiště bylo až moc jednoduché. Jinak bude hrozně nedoceněný jogurt a Hitler vzhledem ke komice a animaci. 
Ale co jsem proletěl různá hodnocení na webech, tak se každému líbí něco jiného mi přijde

Ale co jsem proletěl různá hodnocení na webech, tak se každému líbí něco jiného mi přijde

|
reagovat
|
reaguje na:
AndyKaufman
Lucky 13 jí zdatně sekundovala. Skoro mám chuť si dát znovu celou BSG.
|
reagovat
|
Souhlas, Secret War nejlepší z těch epizod, mít to jako setting v Battlefieldu s dlouhou kampaní (!) tak jako ty hry kdysi mívaly, byl bych v sedmém nebi. Ale to by to nesmělo řídit EA, pochopitelně.
|
reagovat
|
Love, Death & Robots
Absolutní žrádlo. Chrochtal jsem si blahem nebo jak to vždycky psal duro. 
S kým se musím vyspat, abych dostal Ruskou vojenskou epizodu jako celovečerák nebo hru? THE SECRET WAR

btw nechápu, jak může vypadat 3D animace z TV projektu tak kvalitně, ani náznak uncanny valley se kterým mám jindy obrovský problém....

S kým se musím vyspat, abych dostal Ruskou vojenskou epizodu jako celovečerák nebo hru? THE SECRET WAR


btw nechápu, jak může vypadat 3D animace z TV projektu tak kvalitně, ani náznak uncanny valley se kterým mám jindy obrovský problém....
|
reagovat
|
Orville 2x11
Dalsi skvela epizoda Orville, ktere vladla Leighton Meester rostouci do krasy link
|
reagovat
|
Překvapivě od nějaké 10 rady je to zase o dost lepší. Některé díly geniální (Scoobynatural) . Monstra už se víceméně opakuji ale jsou v pozadí hlavní dějové linii. Nicméně je uz čas na konec.
|
reagovat
|
reaguje na:
speedy.mail
Jj, pětka byl top. Pak to šlo z kopce a v průběhu osmé řady jsem přestal úplně.
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
reaguje na:
speedy.mail
Bylo na čase... Pro me ten serial vyvrcholil naprosto dokonalou pátou radou. Pak uz to bylo zbytečně natahovane, ve stylu "nikdo se o hlavni postavy nebal, protoze umrely uz desetkrat" a "v kazde sezone prijde nejake jeste hlubsi zlo, nez v predchozi"... Ale za genialni ctvrtou a patou radu obrovsky palec nahoru a Castiel byl stejně nejlepší postava...
|
reagují:
speedy.mail
|
reagovat
|
Supernatural po příští sezóně skončí. Toto je opravdu konec jedné éry, seriál běží od roku 2005. Snad udělají pořádnej konec.
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
Patriot Act with Hasan Minhaj
Netflix se zase vytáhnul. Je to strašně super. Ty prachy tam jsou hrozně vidět a zatím skvělý témata. 
Pro mě osobně sympatičtější, než John Oliver (užiju si ale na týdenní bázi i ho)

Pro mě osobně sympatičtější, než John Oliver (užiju si ale na týdenní bázi i ho)

|
reagovat
|
Včera (nebo předevčírem) to bylo deset let od totálně geniálního finále Battlestar Galactica. Pořád to pro mě je jeden z nejlepších nejen sci-fi seriálů. Stoprocentně s nejlepší hudbou 

Všechno nej


Všechno nej

|
reagovat
|
Deadly Class
Ono to je kazdym dielom lepsie a lepsie. A ked uz je clovek totalne namotany, tak to zrovna skonci. Teraz mam akoze ako vydrzat kym bude druha seria?!?
A inak Chester Fuckface, neviem kto je ten herec co ho hra, ale hra to velmi dobre. Takeho uveritelneho magora som uz dlho nevidel

A inak Chester Fuckface, neviem kto je ten herec co ho hra, ale hra to velmi dobre. Takeho uveritelneho magora som uz dlho nevidel

|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 29První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje

