The Punisher S02
Tak jsem to konečně dokoukal(jo já vím, jsou to skoro dva měsíce). A s těžkým srdcem musím říci, že zklamání. První řada mě hodně sedla, ale tohle bylo roztahané až běda. Místy zbytečně natahované, překombinované, a hlavně neuvěřitelné co postavy vydrží. Jsem si dost vědom, že je to podle komiksů, ale po tom všem co několik postav zažije by se těžko udržely na nohou. Má to skvělé momenty, ale taky hluché místa(Krista a Billy). Někdy to krásně šlape, a pak přijde moment, který to celé zabije nějakou nelogičností. Některé linky jsou nevyužité, nebo díky některým zvratů ztrácí význam. Je to velká škoda. Přesto nemohu jít pod 7/10, kvůli Jonu Bernthalovi, nekompromisní akci a těm desítkám skvělých momentů. Ale zklamaný jsem o tom žádná.
|
reagovat
|
Agenti SHIELDu taky mají končit sedmou řadou.
Za srdce to chytnout nemusí jako třeba Last Kingdom nebo první série Vikingů, ale tu kvalitu a produkční hodnotu snad nikdo nezpochybňuje. Kdyby tu každý rok byl nasraný kýbl kvalitních filmových i seriálových fantasy, tak neřeknu, ale dost možná 15?! let tu kvalitnější fantasy není....

