Podíval jsem se na pár ukázek z nové série... a tedy wow, jak jsem to po první sérii zabalil s tím že je to telenovela ve které se veskrze nic neděje, tak ono jim to vydrželo ve stejném duchu už celých devět let. Pořád řeší hlavně to kdo s kým je kamarád a kdo ne, a všechno trvá přinejmenším dvě série.
Naproti tomu svět Z Nation prošel po zombies pro jistotu ještě jadernou apokalypsou ala Mad Max, několika totalitními uzurpátory, Zombie Ježíšem, útoky biologickými zbraněmi, a v páté sérii zbytky přeživších zakládají společnou republiku lidí se zmutovanými mluvícími zombies. True punk. A trefnější adaptaci Falloutu už nikdy nikdo nenatočí :)
Walking Dead
|
reagovat
|


