Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 26421 - 26440 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Děkuji. :D
695714
Děkuji. *:D*
695713
1 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Mam sto chuti te oznacit za kokota a tim padem donutit Karla zakrocit :D
695713
Mam sto chuti te oznacit za kokota a tim padem donutit Karla zakrocit *:D*
695712
2 -2
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Sigi
Zkus Forbrydelsen.
695712
Zkus Forbrydelsen.
695700
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Takto zabitá diskuze se jen tak nevidí. :-
695708
Takto zabitá diskuze se jen tak nevidí. *:-*
2 -2
reagovat
Ten pocit, kdy přijdeš z práce .. zabrousíš na svou nejoblíbenější stránku abys zrelaxoval, přihlásíš se, vidíš že ti bliká u seriálů třicet nových příspěvků a těšíš se, že třeba najdeš tip na nějakou novou pecku ... a pak tohle :D
695700
Ten pocit, kdy přijdeš z práce .. zabrousíš na svou nejoblíbenější stránku abys zrelaxoval, přihlásíš se, vidíš že ti bliká u seriálů třicet nových příspěvků a těšíš se, že třeba najdeš tip na nějakou novou pecku ... a pak tohle *:D*
15 -1
reagují: Milosh
reagovat
Podepisuju Goreckiho a Bachyho.

Disk mi nevadí a ty vášně, který tu pravidelně vzbuzuje, absolutně nechápu.
695699
Podepisuju Goreckiho a Bachyho. Disk mi nevadí a ty vášně, který tu pravidelně vzbuzuje, absolutně nechápu.
7 -6
reagovat
Hele já jsem rád, že ještě dáváte smysl a nenadáváte si do kokotů :):+ Ale další den už tím doufám nestrávíme 8)
695692
Hele já jsem rád, že ještě dáváte smysl a nenadáváte si do kokotů *:)**:+* Ale další den už tím doufám nestrávíme *8)*
2 -4
reagovat
reaguje na: Bachy
Jo, uz to riesim s Gonzim vo Vzkazniku, ale imho je to debata, ktora by si zasluzila Kecarnu.
Uz len preto, ze tu plevelime Serialy:)
695688
Jo, uz to riesim s Gonzim vo Vzkazniku, ale imho je to debata, ktora by si zasluzila Kecarnu. Uz len preto, ze tu plevelime Serialy:)
695684
1 -3
reagovat
reaguje na: Gonzi
Co to znamená, že samotní uživatelé diskuze si alespoň trochu hodnotí, co chtějí číst? Jakože, čím víc je tam plusů, tím spíš by mě ten příspěvek měl zaujmout a když to pluska a mínuska nemá, tak to mám přehlídnout?

Mně osobně přijde, jak up-down voting, tak karma jako nonsense. Místo formulování názoru to zaprásknu klikem a jedu dál. Ok, ale nepřijde mi, že by mi to od zavedení něco přineslo, ale zároveň chápu, že to někdo může mít jinak, jen tomu upřímně zatím nerozumím.
695684
Co to znamená, že samotní uživatelé diskuze si alespoň trochu hodnotí, co chtějí číst? Jakože, čím víc je tam plusů, tím spíš by mě ten příspěvek měl zaujmout a když to pluska a mínuska nemá, tak to mám přehlídnout? Mně osobně přijde, jak up-down voting, tak karma jako nonsense. Místo formulování názoru to zaprásknu klikem a jedu dál. Ok, ale nepřijde mi, že by mi to od zavedení něco přineslo, ale zároveň chápu, že to někdo může mít jinak, jen tomu upřímně zatím nerozumím.
695674
11 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nie v zmysle, o ktorom pisem. Ze kedy sa kto moze o com bavit, ak to nie je uplne OT, co Disk nebol.
695682
Nie v zmysle, o ktorom pisem. Ze kedy sa kto moze o com bavit, ak to nie je uplne OT, co Disk nebol.
695680
1 -3
reagovat

Gorecki

"Nemame tu ziadneho moderatora"

Mame a tedka nemyslim sebe.
695680
"Nemame tu ziadneho moderatora" Mame a tedka nemyslim sebe.
Gorecki
1 -2
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gonzi
A ked uz na nich tak trvas, aspon tie palce sprav neanonymne;)
695679
A ked uz na nich tak trvas, aspon tie palce sprav neanonymne*;)*
695674
3 -4
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ako sa hovori, cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami:D

Ale aj tak si myslim, ze Diska "riesia" najma stamgasti, v podstate stale ti isti a nejaki neznali navstevnici nechapu a skor ich taketo debaty otravuju. Lebo su uplne OT.

A stale to plati, je to univerzalny liek, bude fungovat aj v tomto pripade, som o tom presvedceny a nie su potrebne ziadne palce ci karmy a ine "hodnotenia nazorov":

DO NOT FEED THE TROLLS
695678
Ako sa hovori, cesta do pekla je dlazdena dobrymi umyslami*:D* Ale aj tak si myslim, ze Diska "riesia" najma stamgasti, v podstate stale ti isti a nejaki neznali navstevnici nechapu a skor ich taketo debaty otravuju. Lebo su uplne OT. A stale to plati, je to univerzalny liek, bude fungovat aj v tomto pripade, som o tom presvedceny a nie su potrebne ziadne palce ci karmy a ine "hodnotenia nazorov": [spoiler]DO NOT FEED THE TROLLS[/spoiler]
695674
5 -3
reagovat

DiskZone

:)
695676
*:)*
DiskZone
3 -4
reagovat
reaguje na: Gorecki
Když už jedeme ten flame: proto tu není komise, ale jen up-down voting, který (byť znásilnitelný, jako vše jiné) řeší to, že samotní uživatelé diskuze si alespoň trochu hodnotí co chtějí číst ;) , stejně tak karma upozorňuje i neznalé návštěvníky webu na komentáře od trollů (a je mi jedno, jestli to dělají naschvál nebo ne).
695674
Když už jedeme ten flame: proto tu není komise, ale jen up-down voting, který (byť znásilnitelný, jako vše jiné) řeší to, že samotní uživatelé diskuze si alespoň trochu hodnotí co chtějí číst *;)* , stejně tak karma upozorňuje i neznalé návštěvníky webu na komentáře od trollů (a je mi jedno, jestli to dělají naschvál nebo ne).
695671
2 -2
reagují: Bachy, Gorecki, Gorecki
reagovat
reaguje na: do_Od
"Některý názory stojí jednoduše za hovno, nic nového k diskuzi nepřidávají a kdyby je nikdo nenapsal, vůbec nic by se nestalo."

Btw, prave si definoval 90% diskusnych prispevkov.
695672
"Některý názory stojí jednoduše za hovno, nic nového k diskuzi nepřidávají a kdyby je nikdo nenapsal, vůbec nic by se nestalo." Btw, prave si definoval 90% diskusnych prispevkov.
695668
7 -3
reagovat
reaguje na: do_Od
To je tvoj nazor a je to uplne v pohode, ze si ho vyjadril. Nemame tu ziadneho moderatora, ktory urci kedy a v akej forme je vhodne sa zapojit do akej diskusie.

Tak ako tu chvalabohu nemame ani ziadnu posudkovu komisiu, ktora bude hodnotit zmysluplnost ci objavnost alebo prinosnost nejakeho nazoru. Ak je slusny, nikoho neuraza, nikomu nenadava do "kokotov" a podobne, ma pravo si ho tu napisat (ano, chapem, je to sukromny web a majitelia si mozu zabanovat kazdeho koho chcu ak sa im nepaci, ale to je na inu debatu) a ty mas pravo s nim v ramci slusnosti nesuhlasit alebo ho ignorovat. To je vsetko.

A zastitovat sa nejakym vseobecnym ci vacsinovym nazorom je chybne, ale chapem, ze ta to k tomu zvadza.
695671
To je tvoj nazor a je to uplne v pohode, ze si ho vyjadril. Nemame tu ziadneho moderatora, ktory urci kedy a v akej forme je vhodne sa zapojit do akej diskusie. Tak ako tu chvalabohu nemame ani ziadnu posudkovu komisiu, ktora bude hodnotit zmysluplnost ci objavnost alebo prinosnost nejakeho nazoru. Ak je slusny, nikoho neuraza, nikomu nenadava do "kokotov" a podobne, ma pravo si ho tu napisat (ano, chapem, je to sukromny web a majitelia si mozu zabanovat kazdeho koho chcu ak sa im nepaci, ale to je na inu debatu) a ty mas pravo s nim v ramci slusnosti nesuhlasit alebo ho ignorovat. To je vsetko. A zastitovat sa nejakym vseobecnym ci vacsinovym nazorom je chybne, ale chapem, ze ta to k tomu zvadza.
695668
3 -3
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Gorecki
Nesouhlas, já obhajuji tu stejnou věc a dostal ode mě mínus, protože k tomu nakráčel jako slepý k houslím, nic o tom neví, a jenom přetlumočil ten stejný blud, který už všem tolik leze na nervy. Tohle vůbec není o fiktivních postavách a zarputilých fanoušcích, a byť si cením, že máme svobodu názoru, nikde není psáno, že by každý měl mít názor na všechno.

Některý názory stojí jednoduše za hovno, nic nového k diskuzi nepřidávají a kdyby je nikdo nenapsal, vůbec nic by se nestalo. Přesně to je případ Diska a jeho příspěvku k Witcherovi.
695668
Nesouhlas, já obhajuji tu stejnou věc a dostal ode mě mínus, protože k tomu nakráčel jako slepý k houslím, nic o tom neví, a jenom přetlumočil ten stejný blud, který už všem tolik leze na nervy. Tohle vůbec není o fiktivních postavách a zarputilých fanoušcích, a byť si cením, že máme svobodu názoru, nikde není psáno, že by každý měl mít názor na všechno. Některý názory stojí jednoduše za hovno, nic nového k diskuzi nepřidávají a kdyby je nikdo nenapsal, vůbec nic by se nestalo. Přesně to je případ Diska a jeho příspěvku k Witcherovi.
695665
5 -3
reagují: Gorecki, Gorecki
reagovat
A to este spominany Diskov koment k Witcherovi z 10.09.2018 14:25:48 je uplne trefny, rozumny, plne ho podpisujem a keby pri nom nesvietilo jeho meno, nikto by nepovedal ani prd a dostal by neviem kolko pacikov/libikov.

Mozno by fakt obcas nezaskodilo pri tom spravodlivom rozhorceni a mavani faklami a vidlami sa pozriet aj na seba, ci nahodou nie som sucastou problemu, ktory ma tak strasne trapi.
695665
A to este spominany Diskov koment k Witcherovi z 10.09.2018 14:25:48 je uplne trefny, rozumny, plne ho podpisujem a keby pri nom nesvietilo jeho meno, nikto by nepovedal ani prd a dostal by neviem kolko pacikov/libikov. Mozno by fakt obcas nezaskodilo pri tom spravodlivom rozhorceni a mavani faklami a vidlami sa pozriet aj na seba, ci nahodou nie som sucastou problemu, ktory ma tak strasne trapi.
6 -9
reagují: do_Od
reagovat
Kedy Disk konečne dosiahne v tejto komunite status Guidoa? že proste udete jeho príspevky ignorovať?
695662
Kedy Disk konečne dosiahne v tejto komunite status Guidoa? že proste udete jeho príspevky ignorovať?
8 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2025.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se