Může si komunikovat jak chce. Tečka.
Jestli komunikuje blbě, sečtou mu to občané u voleb, jestli to přestřelí hodně mandátový a imunitní výbor zahají patřičné kroky.
Jak by sis to představoval, omezit projev politiků kvůli korektnosti? Ježiši proč, akorát vol někoho jiného.
reaguje na:
Disketa1
|
reagovat
|
), a pokud jsem se tak někdy náhodou choval, tak se dodatečně omlouvám. Znovu: odlišný názor je v pořádku, ale jde čistě o formu. 

