reaguje na:
Muf
Westworld má své nesporné kvality (třeba rozpočet, který jsi právě popsal), ale jeho dějové linky se momentálně táhnou (minimálně ty 3 díly, co jsem zatím viděl). Barry to vystihl celkem přesně. Každopádně na to nenadávám, jen říkám, že mě to aktuálně nestrhává tak, abych nemohl dospat další díly. Na 1. díl druhé řady jsem se těšil řádově víc, než na 4. epizodu. Za ty 3 epizody to u mně osobně ztratilo momentum, které to mělo z první řady.
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|



