Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 28981 - 29000 Napsat příspěvek
reaguje na: BarryLyndon
A druhou sérii Atlanty. 
681001
A druhou sérii Atlanty. 
681000
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Ještě si tam šoupni Babylon Berlin a Lillyhammer. :D
681000
Ještě si tam šoupni Babylon Berlin a Lillyhammer. *:D*
680993
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Nemam tě rád. A svojí diplomku ještě víc. Ach jo, já už to chci taky všechno dokoukat. O tom Westworldu mi ani nemluv, možná večer před spaním.
680993
Nemam tě rád. A svojí diplomku ještě víc. Ach jo, já už to chci taky všechno dokoukat. O tom Westworldu mi ani nemluv, možná večer před spaním.
680969
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat

Bosch S4

Tyve já tak zbožňuju seriály, na který začnu koukat a nemůžu přestat, dokud prostě nejsem na konci. Bosch je snad ten nejsnažší bingewatch jakej existuje, každá řada vždycky den max dva. Ani letos pak nezklamal, super případ, výborný vedlejší linky (od 4. epizody do konce to byl zase hroznej emocionální náser) a finále, kde dron a Rosie Thomas řeknou víc než tisíc slov. Fuck it, hážu desítku, tohle byla možná i nejlepší řada zatím. :+

The Terror
A už jsem dokoukal i tohle a myslím, že xxendxxovi právě nabíjím na další rok utahování si ze mě, protože za aspoň mě další desítková záležitost. Byť v tomhle případě o dost specifičtější na diváckej vkus. Je to pomalý, ale parádně v tom pracuje atmosféra a skutečnosti, jak jdou ti námořníci postupně čím dál tím víc do, well, tady se fakt nevyplatí spoilerovat ani slovo. Zkrátka totální beznaděj a lidství na konci světa, vyvoďte si vlastní závěr :) perfektní herci a suprovej vizuál, posledních deset minut slabších než jsem čekal, ale jinak tomu nemám co vytknout. Spolu s Altered Carbon (zase úplně něco jinýho) zatím nejlepší dosavadní novinky roku.

No a zítra hurá na Westworld. 
P. S. zkoušel jsem dát druhou šanci Legion, ale nedostanu se prostě dál než za pilot... 
680969
Tyve já tak zbožňuju seriály, na který začnu koukat a nemůžu přestat, dokud prostě nejsem na konci. Bosch je snad ten nejsnažší bingewatch jakej existuje, každá řada vždycky den max dva. Ani letos pak nezklamal, super případ, výborný vedlejší linky (od 4. epizody do konce to byl zase hroznej emocionální náser) a finále, kde dron a [url=https://www.youtube.com/watch?v=kgEoL8mXt9c]Rosie Thomas[/url] řeknou víc než tisíc slov. Fuck it, hážu desítku, tohle byla možná i nejlepší řada zatím. *:+* [b]The Terror [/b]A už jsem dokoukal i tohle a myslím, že xxendxxovi právě nabíjím na další rok utahování si ze mě, protože za aspoň mě další desítková záležitost. Byť v tomhle případě o dost specifičtější na diváckej vkus. Je to pomalý, ale parádně v tom pracuje atmosféra a skutečnosti, jak jdou ti námořníci postupně čím dál tím víc do, well, tady se fakt nevyplatí spoilerovat ani slovo. Zkrátka totální beznaděj a lidství na konci světa, vyvoďte si vlastní závěr *:)* perfektní herci a suprovej vizuál, posledních deset minut slabších než jsem čekal, ale jinak tomu nemám co vytknout. Spolu s Altered Carbon (zase úplně něco jinýho) zatím nejlepší dosavadní novinky roku. No a zítra hurá na Westworld.  P. S. zkoušel jsem dát druhou šanci Legion, ale nedostanu se prostě dál než za pilot... 
Bosch S4
4 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
Jj, tiež som to dal na druhýkrát, je to ako Orville, zreje ako víno. Škoda, že niektorí jazdia na fakt hnusných masinach (a to mam GSo) :D
680962
Jj, tiež som to dal na druhýkrát, je to ako Orville, zreje ako víno. Škoda, že niektorí jazdia na fakt hnusných masinach (a to mam GSo) *:D*
680942
0 0
reagovat
Díky, zatím bych možná ani nedokoukal první řadu. Ale Mad meni taky přišli až s nějakým 6. dílem a pak bylo utrpení se nekoukat. 
680952
Díky, zatím bych možná ani nedokoukal první řadu. Ale Mad meni taky přišli až s nějakým 6. dílem a pak bylo utrpení se nekoukat. 
1 -1
reagovat
reaguje na: zahron
Presne tak, vydrz, prijde to...
680949
Presne tak, vydrz, prijde to...
680948
0 -1
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
To příjde, zezačátku mě to taky nechytlo ... furt jsem si říkal "proč bych měl prostě fandit těm špatným?". Některé momenty jsou ale k nezaplacení a retrospektiva celých 6 sérií je vskutku geniální.
680948
To příjde, zezačátku mě to taky nechytlo ... furt jsem si říkal "proč bych měl prostě fandit těm špatným?". Některé momenty jsou ale k nezaplacení a retrospektiva celých 6 sérií je vskutku geniální.
680942
0 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Sons of Anarchy

Dotaz, zažere se mi to pod kůži nějak později? Po pár dílech si s tím až na Maggie Siff dvakrát netykám...
680942
Dotaz, zažere se mi to pod kůži nějak později? Po pár dílech si s tím až na Maggie Siff dvakrát netykám...
Sons of Anarchy
1 -2
reagují: xnewstedx, zahron
reagovat
reaguje na: xxendxx
Z Flokiho udělali pomatenýho slabošskýho buzeranta. Podobná proměna jako ta feťácká u Ragnara. 
Přitom ta vizuální proměna skoro jako obsazení God of War. Měl se z něj stát spíš Berserk než prorok. 
680854
Z Flokiho udělali pomatenýho slabošskýho buzeranta. Podobná proměna jako ta feťácká u Ragnara.  Přitom ta vizuální proměna skoro jako obsazení God of War. Měl se z něj stát spíš Berserk než prorok. 
680852
0 -1
reagovat
reaguje na: BarryLyndon
a co teprve 5x10... je to super, jen me strasne sere ta linka s Flokim a to to byla moje nejoblibenejsi postava
680852
a co teprve 5x10... je to super, jen me strasne sere ta linka s Flokim a to to byla moje nejoblibenejsi postava
680850
0 0
reagují: BarryLyndon
reagovat

Vikings s05e08

Asi si tu epizodu zpětně nepamatujete, ale to je solidní Kurosawa, fakt jsem tuhle epizodu nečekal tak dobře natočenou. :+
680850
Asi si tu epizodu zpětně nepamatujete, ale to je solidní Kurosawa, fakt jsem tuhle epizodu nečekal tak dobře natočenou. *:+*
Vikings s05e08
0 -1
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: okkac
Jde, ten seriál je na HBO GO i u nás.
680846
Jde, ten seriál je na HBO GO i u nás.
680842
1 0
reagovat
reaguje na: Hitman_47
Nízká sledovanost. Serial má základnu věrných fans, ale nebylo jich dost. I Bruce Campbell apeloval, aby ten seriál lidi moc nestahovali a snažili se na něj podívat oficiální cestou. (Bohužel u nás ta oficiální nejde).
680842
Nízká sledovanost. Serial má základnu věrných fans, ale nebylo jich dost. I Bruce Campbell apeloval, aby ten seriál lidi moc nestahovali a snažili se na něj podívat oficiální cestou. (Bohužel u nás ta oficiální nejde).
680840
0 0
reagují: liuk
reagovat
reaguje na: okkac
Jakto ?! :(:-
680840
Jakto ?! *:(**:-*
680831
1 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: okkac
:(:(:(:(:(:(:(:(
680838
*:(**:(**:(**:(**:(**:(**:(**:(*
680831
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
:(:(:(
680836
*:(**:(**:(*
680831
1 0
reagovat
Připojte se ke smutečnímu průvodu. Ash vs. Evil Dead další sezónu mít nebude :o:(
680831
Připojte se ke smutečnímu průvodu. Ash vs. Evil Dead další sezónu mít nebude *:o**:(*
6 -2
reagovat
Snazil sem se na TVZone nalakat na 4. serii Bosche link
680806
Snazil sem se na TVZone nalakat na 4. serii Bosche http://serial.tvzone.cz/bosch/recenze/
4 0
reagovat
Jediná kouřová, která mi kdy chutnala (i když už to bylo na hraně) byla Connemara.
Asi ještě nejsem dospělej :D
680789
Jediná kouřová, která mi kdy chutnala (i když už to bylo na hraně) byla Connemara. Asi ještě nejsem dospělej *:D*
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se