
Crown S2
Ten konec první epizody je přesně důvod, proč je ten seriál daleko epičtější než většina žánrové konkurence. To prostě není jen soap, to je všechno, od geopolitických konfliktů a válečných akcí, až po ty nejdetailnější vztahové nuance obyčejných lidí z davu. Asi nejzábavnější forma převyprávění historie, jakou jsem kdy viděl. A fakt bych se touhle formou mohl dívat na všechno. Kleopatra, Řím, Napoleon, Columbus, Lincoln, nebo klidně dynastie v Číně/Japonsku. Pokud by to bylo takhle komplexní a přitom lidský, tak bych to do sebe neúnavně šil od rána do večera. Strašná paráda 

|
reagovat
|



vlastně mě to ani nepřekvapuje a je to asi lepší než některý alternativy