
Hele viděl jsem pilot a je to dobrý, ale upřímně se děsím, že teď dalších 6 dílů jenom strašně natahovaně pojedou do toho města a pak se to postřílí. Může někdo pls napsat "ne, takhle to není"? 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Těším se na další řadu. A další knížky. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Sam.Vimes
|
reagovat
|
vzpomínám že Roger Bart tam byl luxusně slizký záporák |
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
duro
|
reagovat
|

|
reagovat
|
kde sakra berete čas na to furt? a proč je furt něco tak dobrýho? člověk rozkouká jeden seriál a vyleze jich dalších deset
jestli narazíte na nějakou další pecku, nechte si to pro sebe, dík 
|
reagovat
|
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|

|
reagovat
|