Za mě nejoblíbenější postavy pořád Jaime a Jon. Jaime v černé a pod temným nebem byl luxusní moment, hlavně mi ale neskutečně evokoval Geralta v tu chvíli. Vím, že ho hrát nebude, ale kurva, to by bylo tak krásný.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
happy?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|