Uplne suhlasim, tie argumenty som hovoril uz davno ludom, ktori ten pokles a totalny odklon vidia az povedzme ze od 16 serie
.Aj ked mi to bude svojim sposobom luto, uz by to mali v tom najhorsom zabalit.
.|
reagovat
|

|
reagovat
|
a neni dement, ma to neco do sebe proc se kazda postava chova tak jak se chova. Tak se prestante rouhat panove, a vzhuru na dalsi epizody 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Opět naprostá našlapávka. Když chlapeček zastřelí ségru nebo Rickovi vyjede ta kybernetická ruka, co střílí přísavku, prskal jsem oběd.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|