Taky jsem myslel, že to mělo být chaotický, na druhou stranu je pravda, že tam ani pořádně nenechali nějaký "finish him" rány apod.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale překvapení se jistě ještě dočkám, jen dřív jsem vážně netušil, která bije a teď už prostě člověk ví, kam nám to spěje.|
reagovat
|
no zkrátka líbilo se mi to moc no.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|