(to hovorím ako niekto kto si to 13 reasons why ešte celkom užil)jop chlapci, všetci starneme a takéto veci + CW seriály a podobne, už pôjde okolo nás čoraz väčším oblúkom
(to hovorím ako niekto kto si to 13 reasons why ešte celkom užil)
(to hovorím ako niekto kto si to 13 reasons why ešte celkom užil)|
reagovat
|



