13 reasons why
Dobrý to bylo. Není to zázrak, ale určitě to stojí za vidění, už jen kvůli fundamentálnímu tématu. Postavy jsou super, několik scén je přímo mrazivých. Prospělo by tomu tak o 3 díly méně a jít ještě o něco víc na dřeň a bylo by to hodně vysoko v daném žánru. 7/10
|
reagovat
|


