Strašně se nám to líbilo. Ale strašně.
Nejdřív jsem ten humor a celkový pojetí v prvních dílech úplně nedával, ale pořád si mě to dokázalo v klidu udržet.
Pak seriál podle mě od půlky první sezony fakt najde tvář, o něco zvážní a je to naprosto ukázková jízda plná skvělé akce, zajímavých postav a silných emocí.
Moc se těším dál.
Takhle konzistentně mě ve třech sezonách vážně nebavil ani Invincible (leč chápu, že ten má ambice patřičně výš).
Vox Machina
|
reagovat
|


dobre on