Nechci to vidět. Čím méně spoilerů, tím lépe.
Leden je za chvíli.
Ale před tím jsem na to najel, když bylo venku 13 dílů a teď budu trpět každý týden.
reaguje na:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|

