Mňa tam baví len Holly. Či už hereckým výkonom ako aj dej okolo nej. Ja mám normálne pocit že ona je v tejto sezóne hlavná postava. Všetci ostatní tam len sú a čakajú na uzavretie svojich príbehov.
A zdá sa mi to alebo urobili El slabšiu? Akože o veľa. Veď voľakedy lietali dodávky vzduchom a teraz jeden kovový plát ledva posunie.
reaguje na:
MarvinP
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|
když se mi někdo líbí, tak o tom většinou nikdo neví. Často ani ten člověk 



