Z mého pohledu ne. V Sons pf Anarchy byl parádní. Ale kdekoliv jinde už to žádná sláva není. V naposledy v Opuštění byl tragický.
Chris Judge by byl o dost lepší volba. A to beze srandy.
reaguje na:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|




