Teda to je zas postu k Laře Croft 😀 kdo z vás na to bude reálně koukat? . Já si dam maximálně díl dva, dobrodružné filmy ve stylu Indyho mi sice chybí, ale tohle je seriál. Stejnej pocit jsem měl Harry Potrem, ale tam je pravda, že nejsem cilovka a už to jednou adaptováno bylo. ( viděl jsem první 3 díly a pak už jen po kouskách když to někde běželo.
|
reagovat
|
.
) než indiánka Midthunder...
Možná Dafne Keen? 🤔