.Jen mi asi přijde víc fér to očekávat. Říkáš, že fanoušci nemají nárok... dobře, budiž. Ale kolik autorů si před tyhle fanoušky stoupne, řekne, tohle je první kniha mé ságy, ale nijak neslibuji, že to vůbec někdy dokončím? Žádný? Well...
Příběhový seriál taky rozkoukáš a ano, sice jen doufáš, ale doufáš, že to nějak ukončí... že budou vědět, že toto je poslední sezóna apod. a když se to neděje, tak se na to pokud vím celkem pravidelně nadává (a imho velmi oprávněně).
Každopádně tahle osobnější, pocitová rovina stranou... celý business na té důvěře stojí. Je strašně jednoduché říct, že autor těm lidem nic nedluží (a je to pravda!), ale kdyby lidi opravdu začali u sérií platit až po vydání posledního dílu, tak tato díla vůbec nevznikají, protože by prostě Martin 30 let neměl co žrát...

