Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 38301 - 38320 Napsat příspěvek

RainMakeR

Ne, nikdo nic neviděl. Díl se neodvysílal, tudíž se nikdo nenudil, nikdo neviděl otravné pasáže... Chápeš? ;)
598690
Ne, nikdo nic neviděl. Díl se neodvysílal, tudíž se nikdo nenudil, nikdo neviděl otravné pasáže... Chápeš? *;)*
RainMakeR
0 0
reagovat

Gonzi

patříš k té vyvolené skupině , která viděla 3x9 před tím než bude příští týden odvysílán v USA ? :-)
598688
patříš k té vyvolené skupině , která viděla 3x9 před tím než bude příští týden odvysílán v USA ? :-)
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Tak tak :+
598687
Tak tak *:+*
Gonzi
0 0
reagovat

Game Of Thrones

Konečně skvělý díl - žádné nudné pasáže, žádné zbytečné dialogy, žádné otravné linky - fakt pecka :+
598686
Konečně skvělý díl - žádné nudné pasáže, žádné zbytečné dialogy, žádné otravné linky - fakt pecka *:+*
Game Of Thrones
0 0
reagovat
tady nejde o sledovanost ale o ratingy a ty to melo vic nez dobry. musis pocitat s tim ze to bezi az po 10 hodine a ze je to nova znacka. Z tohohle pohledu do ma druhy nejlepsi cisla, hned po Following.
598683
tady nejde o sledovanost ale o ratingy a ty to melo vic nez dobry. musis pocitat s tim ze to bezi az po 10 hodine a ze je to nova znacka. Z tohohle pohledu do ma druhy nejlepsi cisla, hned po Following.
0 0
reagovat

Hannibal

Taky mě to nějak dramaticky nechytilo. S tím zrušením, tak sledovanost je celkem bídná i na NBC...
598682
Taky mě to nějak dramaticky nechytilo. S tím zrušením, tak sledovanost je celkem bídná i na NBC...
Hannibal
0 0
reagovat

Hannibal

Súhlasím atmosféra dobrá, herci výboní, ale tiež ma štve tá epizodnost, ktorá ide podľa šablóny - najdeme si nejakého psychopata, ktorí mrzačí telá, ktoré chcú šokovať každým dielom; Will má problém sa pozrieť a vysporiadať sa s tým, čo vidí; ide sa vybrečet k Hannibalovi; Will dopadne vraha a ide sa ďalej a pomedzi to sa tie postavy trošku vyvíjajú.

Viem, že Bryan Fuller si naplánoval dej na 5 sérií, a nemôže si vystrielať všetok prach s Hannibalom v prvej sérii. Ale očakával by som teda, že aspoň prípady budú viac zaujímavé a natiahnú sa na viac epizód, pretože v poslednej časti tam ten prípad bol iba do počtu, lebo tam podľa tej šablóny musel byť.

Škoda, že si Willovu nemesis, Hobbsa z knihy Červeného Draka, chytili hneď, tam sa dalo s tou postavou pracovať o mnoho dlhšie a lepšie.

Inak vítam, že Alana Bloom je žena oproti knihe a som zvedavý kde to posunú pričom Freddie Lounds by mal byť chlap neviem sa žiť stále s tou herečkou, aj keď vyslovene tu postavu nekazí.

Teraz sa iba modliť aby to predĺžili, alebo si to pod krídla zobrala iná kabelovka 8)
598681
Súhlasím atmosféra dobrá, herci výboní, ale tiež ma štve tá epizodnost, ktorá ide podľa šablóny - najdeme si nejakého psychopata, ktorí mrzačí telá, ktoré chcú šokovať každým dielom; Will má problém sa pozrieť a vysporiadať sa s tým, čo vidí; ide sa vybrečet k Hannibalovi; Will dopadne vraha a ide sa ďalej a pomedzi to sa tie postavy trošku vyvíjajú. Viem, že Bryan Fuller si naplánoval dej na 5 sérií, a nemôže si vystrielať všetok prach s Hannibalom v prvej sérii. Ale očakával by som teda, že aspoň prípady budú viac zaujímavé a natiahnú sa na viac epizód, pretože v poslednej časti tam ten prípad bol iba do počtu, lebo tam podľa tej šablóny musel byť. Škoda, že si Willovu nemesis, Hobbsa z knihy Červeného Draka, chytili hneď, tam sa dalo s tou postavou pracovať o mnoho dlhšie a lepšie. Inak vítam, že Alana Bloom je žena oproti knihe a som zvedavý kde to posunú pričom Freddie Lounds by mal byť chlap neviem sa žiť stále s tou herečkou, aj keď vyslovene tu postavu nekazí. Teraz sa iba modliť aby to predĺžili, alebo si to pod krídla zobrala iná kabelovka *8)*
Hannibal
0 0
reagovat
Přitom pilot jako takový působí špičkově. Tohle dostat ve jednofilmové podobě, tak jsem na vrcholu blaha. :)
598680
Přitom pilot jako takový působí špičkově. Tohle dostat ve jednofilmové podobě, tak jsem na vrcholu blaha. *:)*
0 0
reagovat

MarvinP

Mě tady právě ta neepizodnost/epizodnost přijde právě taková zvláštní, asi by ot mělo být plus ale není. V Dexterovi to parádně hierarchicky funguje, v Lutherovi je v tom taky trošku maglajz, ale tam to bylo plus. Tady nevím, přijde mi to takové rozhašené a je to škoda, 3 své oblíbené herce tam vidím podávat životní výkony.
598679
Mě tady právě ta neepizodnost/epizodnost přijde právě taková zvláštní, asi by ot mělo být plus ale není. V Dexterovi to parádně hierarchicky funguje, v Lutherovi je v tom taky trošku maglajz, ale tam to bylo plus. Tady nevím, přijde mi to takové rozhašené a je to škoda, 3 své oblíbené herce tam vidím podávat životní výkony.
MarvinP
0 0
reagovat

TonyClifton

Souhlasím, že Hannibal je trochu navrch huj....
Největší problém je, že se tam jedou epizodní vrazi, když tomuhle seriálu by mnohem víc slušelo plné soustředění na hlavní zápletku. Prostě to není tak chytré jak to vypadá. I tak je to ale hodně vysoko nad standardem.
598678
Souhlasím, že Hannibal je trochu navrch huj.... Největší problém je, že se tam jedou epizodní vrazi, když tomuhle seriálu by mnohem víc slušelo plné soustředění na hlavní zápletku. Prostě to není tak chytré jak to vypadá. I tak je to ale hodně vysoko nad standardem.
TonyClifton
0 0
reagovat

Sam.Vimes

jo, to doufám. Každopádně to říkám, protože je to fakt škoda. Obecně jsem shlédnul několik anime, které mají třeba 20, nebo 50 dílů, kdy postupně víc a víc graduje ta osudová linka a tyhle věci mám hodně rád (je to primární důvod, proč se na ty anime vůbec dívám - třeba trigun je tím naprosto super). Seriály to obecně nemívají, takže když se taková linka objevila v supernatural, tak mě to slušně odvařilo. Zároveň to tak ale neskončilo, za což jednoznačně palec dolů. Může mě to nadále bavit, ale pocit natahované kaše mě vnitřně zžírá :D
TonyClifton - Mononoke Hime je super :+ (byť teda asociaci s Hannibalem nehcápu :D)
598677
jo, to doufám. Každopádně to říkám, protože je to fakt škoda. Obecně jsem shlédnul několik anime, které mají třeba 20, nebo 50 dílů, kdy postupně víc a víc graduje ta osudová linka a tyhle věci mám hodně rád (je to primární důvod, proč se na ty anime vůbec dívám - třeba trigun je tím naprosto super). Seriály to obecně nemívají, takže když se taková linka objevila v supernatural, tak mě to slušně odvařilo. Zároveň to tak ale neskončilo, za což jednoznačně palec dolů. Může mě to nadále bavit, ale pocit natahované kaše mě vnitřně zžírá *:D* [b]TonyClifton[/b] - Mononoke Hime je super *:+* (byť teda asociaci s Hannibalem nehcápu *:D*)
Sam.Vimes
0 0
reagovat

Hannibal

Jsem z toho nějaký rozpačitý. Herci supr, všechno moc pěkný, výborná atmosféra, ale mám pocit že to nějak nefunguje, nevím proč.
Ale donutilo mě si to pustit Princeznu Mononoke po letech :D
598676
Jsem z toho nějaký rozpačitý. Herci supr, všechno moc pěkný, výborná atmosféra, ale mám pocit že to nějak nefunguje, nevím proč. Ale donutilo mě si to pustit Princeznu Mononoke po letech *:D*
Hannibal
0 0
reagovat

Gonzi

Odhaduješ to celkem přesně, taková osudovost tam už nebude, ani tak dobrá dlouhodová dějová linie. Ale pořád to má hodně daleko k tomu, aby mi to přestalo stát za sledování:)
598672
Odhaduješ to celkem přesně, taková osudovost tam už nebude, ani tak dobrá dlouhodová dějová linie. Ale pořád to má hodně daleko k tomu, aby mi to přestalo stát za sledování*:)*
Gonzi
0 0
reagovat

Gonzi

Moje slová :+
598670
Moje slová *:+*
Gonzi
0 0
reagovat
Jo, po pátě řadě jsem byl docela nsranej, že to pokračovalo ze začátku úplně shitovou šestkou. Sedmičku si moc nepamatuju, ale docela to ušlo. Ovšem druhá půlka osmičky, to je taky masakr.
598668
Jo, po pátě řadě jsem byl docela nsranej, že to pokračovalo ze začátku úplně shitovou šestkou. Sedmičku si moc nepamatuju, ale docela to ušlo. Ovšem druhá půlka osmičky, to je taky masakr.
0 0
reagovat

Supernatural prvních 5 řad

tak a tam ten seriál měl skončit, se vším všudy, upřímně mě sere že vím že jsou další řady, protože příběhově to imo nemůžou překonat (myslím dějově - osudovost zápletky) takže si buď vymyslí něco ještě většího ale imo lámaného přes koleno, nebo to po tomhle bude působit suše. Každopádně tenhle konec je naprosto monumentální - gradace zápletky přes pět sezón, not bad, not bad at all. Jinak kudos za odlehčené díly, občasné hlášky apod.
598655
tak a tam ten seriál měl skončit, se vším všudy, upřímně mě sere že vím že jsou další řady, protože příběhově to imo nemůžou překonat (myslím dějově - osudovost zápletky) takže si buď vymyslí něco ještě většího ale imo lámaného přes koleno, nebo to po tomhle bude působit suše. Každopádně tenhle konec je naprosto monumentální - gradace zápletky přes pět sezón, not bad, not bad at all. Jinak kudos za odlehčené díly, občasné hlášky apod.
Supernatural prvních 5 řad
0 0
reagovat
Já obvykle nesleduju seriálové trailery a klepy. Ale tahle sezona má být hodně bohatá na smrt důležitých postav

TB je pro mě fakt srdcovka. Většinu vyhypovaných seriálů chytám až tak se 3., 4. sérií. Ale v TB jsem jel od pilotu díl po dílu, víceméně jsem si to našel sám. Dokonce jsem si kvůli tomu jednou na dovolenou vezl noťas :D
598610
Já obvykle nesleduju seriálové trailery a klepy. Ale tahle sezona má být [spoiler]hodně bohatá na smrt důležitých postav[/spoiler] TB je pro mě fakt srdcovka. Většinu vyhypovaných seriálů chytám až tak se 3., 4. sérií. Ale v TB jsem jel od pilotu díl po dílu, víceméně jsem si to našel sám. Dokonce jsem si kvůli tomu jednou na dovolenou vezl noťas *:D*
0 0
reagovat
Vzhledem k tomu, jak se pátá série povedla a jak nám hezky krvavě skončila .. tak se těším dost. Uvidíme kolik houbového čaje pili scénáristi tentokrát. :D
598609
Vzhledem k tomu, jak se pátá série povedla a jak nám hezky krvavě skončila .. tak se těším dost. Uvidíme kolik houbového čaje pili scénáristi tentokrát. *:D*
0 0
reagovat
Najpatě asi nie, ale vcelku sa teším. :)
598608
Najpatě asi nie, ale vcelku sa teším. :)
0 0
reagovat
Am I only one here..... kdo napjatě očekává novou sezonu True Blood? 8)
598606
Am I only one here..... kdo napjatě očekává novou sezonu True Blood? *8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se