Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 38041 - 38060 Napsat příspěvek

Vichry války

Viděl jsem na ČT2 první díl a musím říct, že ten seriál vypadá výborně. Výprava, herci, režie, všechno super. K tomu přesná datace jak u Ozerovova Osvobození. Měl bych jen jednu drobnou výtku: Hitler v jedné scéně seznamuje italského barona s Evou Braunovou. Ale pokud si dobře pamatuju, tak o existenci Evy Braunové Hitler mlčel až do roku 1945. Určitě budu ve sledování tohoto seriálu pokračovat, má velký potenciál a to bez ohledu na jeho stáří (byl natočen v roce 1983).
600417
Viděl jsem na ČT2 první díl a musím říct, že ten seriál vypadá výborně. Výprava, herci, režie, všechno super. K tomu přesná datace jak u Ozerovova Osvobození. Měl bych jen jednu drobnou výtku: Hitler v jedné scéně seznamuje italského barona s Evou Braunovou. Ale pokud si dobře pamatuju, tak o existenci Evy Braunové Hitler mlčel až do roku 1945. Určitě budu ve sledování tohoto seriálu pokračovat, má velký potenciál a to bez ohledu na jeho stáří (byl natočen v roce 1983).
Vichry války
0 0
reagovat

Hannibal

Hodně povedené finále a závěrečná scéna je těžká pecka. Jsem rád, že odklepli druhou sérii, protože ten seriál má pořád neskutečný potenciál. :)
600392
Hodně povedené finále a závěrečná scéna je těžká pecka. Jsem rád, že odklepli druhou sérii, protože ten seriál má pořád neskutečný potenciál. *:)*
Hannibal
0 0
reagovat

vita.martin

Vyjde v jednu ;)
600363
Vyjde v jednu ;)
vita.martin
0 0
reagovat
Nevíte, jestli bude na TZ recenze na pilotní díl Crossing lines?
600361
Nevíte, jestli bude na TZ recenze na pilotní díl Crossing lines?
0 0
reagovat
To abych tu predlohu, nez to skonci docetl :D
600351
To abych tu predlohu, nez to skonci docetl *:D*
0 0
reagovat

Under the Dome

Co ja viem...take nevyrazne. Nema to atmosferu. Nechcem to zbytocne odsudzovat, ale podla mna to lepsie nebude. Uz len ked vidim akeho nevyrazneho herca vybrali pre postavu najvacsieho hajzla, tak nemam moc chut to pozerat dalej. Ale mozno je to len preto, ze som to cital. Na druhej strane asi jedina vec ktora ma momentalne zaujima ako velmi sa budu drzat predlohy, hlavne pri konci.
Som zvedavy co na to poviete
600350
Co ja viem...take nevyrazne. Nema to atmosferu. Nechcem to zbytocne odsudzovat, ale podla mna to lepsie nebude. Uz len ked vidim akeho nevyrazneho herca vybrali pre postavu najvacsieho hajzla, tak nemam moc chut to pozerat dalej. Ale mozno je to len preto, ze som to cital. Na druhej strane asi jedina vec ktora ma momentalne zaujima ako velmi sa budu drzat predlohy, hlavne pri konci. Som zvedavy co na to poviete
Under the Dome
0 0
reagovat

Girls

shodou okolnosti jsem zrovna vcera dokoukal 2. serii a z neurazejiciho prumeru se to zvrtlo v temer nekoukatelnou sracku bez pribehu plnou karikatur. Velka skoda. (Zosia Mamet jako by utekla z 2. serie . AHS. Sestra Pepper jak vysita) Po 2. serii u me ta na 4/10. Dobre se u toho spi.
600348
shodou okolnosti jsem zrovna vcera dokoukal 2. serii a z neurazejiciho prumeru se to zvrtlo v temer nekoukatelnou sracku bez pribehu plnou karikatur. Velka skoda. (Zosia Mamet jako by utekla z 2. serie . AHS. Sestra Pepper jak vysita) Po 2. serii u me ta na 4/10. Dobre se u toho spi.
Girls
0 0
reagovat

HAL

yep
600339
yep
HAL
0 0
reagovat
V pohode, chlapci. Ja nie som jeden z tých uplakaných spoiler-maniakov. :D
600338
V pohode, chlapci. Ja nie som jeden z tých uplakaných spoiler-maniakov. *:D*
0 0
reagovat
V True Blood hraje Rutger Hauer?! O_o
600337
V True Blood hraje Rutger Hauer?! O_o
0 0
reagovat

kyller

Tohle mě opravdu velmi mrzí. Upřímně se ti za to omlouvám, ale psal jsem tam epizoda 6x2...


duro
To by byla pecka, ale spíš mi vrtá hlavouproč ho pořád tolik náznakově zakrývají, když prakticky všichni záporáci přišli na scénu celkem napřímo, dělá to na mě dojem jako by to byl někdo už známý.
600335
Tohle mě opravdu velmi mrzí. Upřímně se ti za to omlouvám, ale psal jsem tam epizoda 6x2... duro To by byla pecka, ale spíš mi vrtá hlavou[spoiler]proč ho pořád tolik náznakově zakrývají, když prakticky všichni záporáci přišli na scénu celkem napřímo, dělá to na mě dojem jako by to byl někdo už známý. [/spoiler]
kyller
0 0
reagovat

kyller

Tak sme ti to vyspoilerovali, no. Hauer je starý vílí dedo Stackhouse, za Warlowa sa vydával, len aby vyskúšať Jasona. Jeho postava bude niečo ako mentor/tréner.
600334
[spoiler]Tak sme ti to vyspoilerovali, no. Hauer je starý vílí dedo Stackhouse, za Warlowa sa vydával, len aby vyskúšať Jasona. Jeho postava bude niečo ako mentor/tréner. [/spoiler]
kyller
0 0
reagovat

Tony:

Ten tam nastúpil ako nejaký westernovo-RobZombie-Blade, vkladám doňho veľké nádeje. :)
600333
[spoiler]Ten tam nastúpil ako nejaký westernovo-RobZombie-Blade, vkladám doňho veľké nádeje. :)[/spoiler]
Tony:
0 0
reagovat
Počkať... ja som si myslel, že Rutger Hauer je Warlow. To sa v druhej časti niečo zmenilo? Ešte som nevidel.
600332
Počkať... ja som si myslel, že Rutger Hauer [spoiler]je Warlow.[/spoiler] To sa v druhej časti niečo zmenilo? Ešte som nevidel.
0 0
reagovat

duro

To jsem taky bohužel doufal, že to bude vtipně-krutý upír, který si dává k snídaní Russelly Edingtony. No,, ale co se dá dělat. Pořád čekám co se vyklube z Warlowa.
600331
[spoiler]To jsem taky bohužel doufal, že to bude vtipně-krutý upír, který si dává k snídaní Russelly Edingtony. No,, ale co se dá dělat. Pořád čekám co se vyklube z Warlowa. [/spoiler]
duro
0 0
reagovat

Tony:

Ale to, ako z Hauera urobili vílieho deduška, bolo síce vtipné, no aj ma to nasralo, dúfal som, že bude upír.
600330
[spoiler]Ale to, ako z Hauera urobili vílieho deduška, bolo síce vtipné, no aj ma to nasralo, dúfal som, že bude upír.[/spoiler]
Tony:
0 0
reagovat

True Blood 6x2

Tohle bude hodně hodně divoká série.

Alcide náběh na záporáka? Máme tu 3 Supermany, Billa,Warlowa,Rutgera Hauera a genocidu upírů + hipster bojovníky za práva upírů
600328
Tohle bude hodně hodně divoká série. [spoiler]Alcide náběh na záporáka? Máme tu 3 Supermany, Billa,Warlowa,Rutgera Hauera a genocidu upírů + hipster bojovníky za práva upírů [/spoiler]
True Blood 6x2
0 0
reagovat

zahron

Tak jasně, určitě to není seriál, co bych někde radostně doporučoval. Ale osobně jsem vlastně radši, když to někdo dotáhne k napůl failový originalitě, než aby ty prachy putovaly na tisící veleprůměrnej sitcom o haha rodince.
600327
Tak jasně, určitě to není seriál, co bych někde radostně doporučoval. Ale osobně jsem vlastně radši, když to někdo dotáhne k napůl failový originalitě, než aby ty prachy putovaly na tisící veleprůměrnej sitcom o haha rodince.
zahron
0 0
reagovat

KarelR

"často to není zajímavě ubíjející, ale jenom ubíjející :)"

= pro mě postrádá smysl se na to dívat


Ale souhlasím s tebou, taková nepovedená originalita ?)
600326
"často to není zajímavě ubíjející, ale jenom ubíjející :)" = pro mě postrádá smysl se na to dívat Ale souhlasím s tebou, taková nepovedená originalita *?)*
KarelR
0 0
reagovat

zahron

8/10 byla jenom recka pilotu, postupně to u mě zaplulo tak na 6/10.

Nicméně zhruba takový pocity by to mělo vyvolávat (protože přesně takový by v tobě podobný kopyto vyvolalo v reálu). Ten seriál imho nemá bejt sympatickej nebo nějak veselej, má to bejt totální podivínská depka, a právě ta necenzurovaná jinakost mě na tom do jistý míry "baví". Valná většina seriálový produkce je milej eskapismus, takže díky bohu za každej projekt, co to zkouší jinak. I když, jak říkám, zas tak povedený mi to ve finále nepřišlo, často to není zajímavě ubíjející, ale jenom ubíjející :)
600325
8/10 byla jenom recka pilotu, postupně to u mě zaplulo tak na 6/10. Nicméně zhruba takový pocity by to mělo vyvolávat (protože přesně takový by v tobě podobný kopyto vyvolalo v reálu). Ten seriál imho nemá bejt sympatickej nebo nějak veselej, má to bejt totální podivínská depka, a právě ta necenzurovaná jinakost mě na tom do jistý míry "baví". Valná většina seriálový produkce je milej eskapismus, takže díky bohu za každej projekt, co to zkouší jinak. I když, jak říkám, zas tak povedený mi to ve finále nepřišlo, často to není zajímavě ubíjející, ale jenom ubíjející :)
zahron
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se