7/10
Nikdy som nemal rád Big Bang Theory. Parta nerdov mi bola vyložene nesympatická a liezla mi na nervy tak moc, až som sa občas hambil že viem kto je Aquaman a Flash.
Malý Sheldon bol o niečo lepší, videl som zopár epizód, nikdy ma to však extra nezaujalo.
No tento v podstate klasický sitcom z rodinného prostredia o tom, ako sa mladomanželia ktorý mali neplánované dieťa snažia rozbehnúť kariéru, ukočírovať rodinné strenutia kde sa svokry navzájom neznášajú a celkovo zvládnuť každodenné starosti ma hodne baví.
Miestami mi to pripomenulo klasický Krok za krokom mixnutý Dharmou a Gregom.
Je to fajn. Komu chýba klasický sitcom z publikovým smiechom, odporúčam.
Georgie and Mandy's First Wedding (2024-26)
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|




