Fuck it, mezi současnejma seriálama je Bosch zkrátka nejlepší krimi, tečka. True Detective se může fakt jít zahrabat, tohle má The Wire rozmach, k tomu v každé sérii vypiplanej scénář o několika souběžně běžících případech, do toho nejlepší vztah otec - dcera na seriálovým poli ever, což obzvlášť později vytváří strašný emoce, parádní vedlejší postavy a bezkonkurenčního Wellivera v hlavní roli. Pátá řada za mě zase posunula laťku o patro vejš, což je neskutečný, hrozně jsem si to užil a finální minutka se pro mě obzvlášť trefila do černýho. Fakt to miluju.
P. S. pět sérií a já doteď ani jednou nepřeskočil úvodní znělku, 'nuff said.
10/10
Bosch S5
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|





