Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 7121 - 7140 Napsat příspěvek
reaguje na: holub109
Killing je fenomenální :+
840030
Killing je fenomenální *:+*
840027
2 -1
reagují: holub109
reagovat

Noiry

Dneska jsem zvládl dva skvělé filmy, konkrétně The Night of the Hunter a Kubrickovo The Killing. Obojí musím doporučit, to samé nedávno zhlédnutý film Gaslight s Ingrid Bergman:D
840027
Dneska jsem zvládl dva skvělé filmy, konkrétně The Night of the Hunter a Kubrickovo The Killing. Obojí musím doporučit, to samé nedávno zhlédnutý film Gaslight s Ingrid Bergman*:D*
Noiry
7 0
reagují: pepo, AndyKaufman
reagovat

Mission: Impossible - Ghost Protocol 8/10

Birdův návrat značky na výsluní jak po finanční, tak kvalitativní stránce, který znamenal definitivní přerod série ke konceptu "velké akční atrakce propojené nějakou tou dějovou linkou" (přičemž do té doby to bylo naopak), častokrát v podobě šílené eskamotérské sekvence, při které se Cruise odmítá zastupovat kaskadérem a pojišťovny začínají kolabovat (a shodou okolností dorazivší ve stejném roce, ve kterém na stejný koncept naskočila svým pátým dílem série Fast And Furious), s představením Rennera jakožto potenciální Cruiseovy náhrady (což nakonec tak úplně nevyšlo), kancelářskou krysou Peggem chvályhodně "povýšeným" na regulérního členu týmu, šikovnou Patton jakožto osvěžujícím ženským elementem a skvělým Nyqvistem v roli šíleného hlavního záporáka.  
840014
Birdův návrat značky na výsluní jak po finanční, tak kvalitativní stránce, který znamenal definitivní přerod série ke konceptu "velké akční atrakce propojené nějakou tou dějovou linkou" (přičemž do té doby to bylo naopak), častokrát v podobě šílené eskamotérské sekvence, při které se Cruise odmítá zastupovat kaskadérem a pojišťovny začínají kolabovat (a shodou okolností dorazivší ve stejném roce, ve kterém na stejný koncept naskočila svým pátým dílem série Fast And Furious), s představením Rennera jakožto potenciální Cruiseovy náhrady (což nakonec tak úplně nevyšlo), kancelářskou krysou Peggem chvályhodně "povýšeným" na regulérního členu týmu, šikovnou Patton jakožto osvěžujícím ženským elementem a skvělým Nyqvistem v roli šíleného hlavního záporáka.  
Mission: Impossible - Ghost Protocol 8/10
7 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Pinocchio

Je to fajn. Neurazí ale taky nijak extra nenadchne. Jsou tam hezké scény, ale mě osobně hodně rušil ten digi look. Herecky na pohodu a celkově se na to dobře kouká. Největší radost mi udělaly odkazy v hodinách. 6,5/10
839962
Je to fajn. Neurazí ale taky nijak extra nenadchne. Jsou tam hezké scény, ale mě osobně hodně rušil ten digi look. Herecky na pohodu a celkově se na to dobře kouká. Největší radost mi udělaly odkazy v hodinách. 6,5/10
Pinocchio
2 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Mohl, tak že bys to nepsal vůbec.
839948
Mohl, tak že bys to nepsal vůbec.
839946
4 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Přečti si to pořádně; jasněji jsem to už napsat nemohl. ?)
839946
Přečti si to pořádně; jasněji jsem to už napsat nemohl. *?)*
839926
3 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: MKMZ
To tu jednu info z jedneho twitter uctu, ze Esposito je Xavier a Denzel je Magneto, beries ako overenu informaciu?
839937
To tu jednu info z jedneho twitter uctu, ze [spoiler]Esposito je Xavier a Denzel je Magneto[/spoiler], beries ako overenu informaciu?
839925
2 -2
reagovat
Já věděl, že dissováním Abramsovy trojky dostanu bídu, ale někdo do té minority patřit musí, že:D. Osobně jsem k té preferenci dvojky a zatracování trojky nedospěl časem, mám to tak od premiéry obou filmů. Jak s oblibou říkám - Abramse jsem hejtoval už v době, kdy to ještě nebylo cool:D. Trojku jsem za pecku nepovažoval nikdy, naopak dvojku už od kina (můj první film v multikanále, Zimmer a má tehdejší Woo mánie). Co se během těch let změnilo bylo naopak to, že jsem trojku vzal trochu na milost a u dvojky nadšení trochu vyprchalo (jinak by ten bodový rozdíl byl ještě větší:D).
839929
Já věděl, že dissováním Abramsovy trojky dostanu bídu, ale někdo do té minority patřit musí, že*:D*. Osobně jsem k té preferenci dvojky a zatracování trojky nedospěl časem, mám to tak od premiéry obou filmů. Jak s oblibou říkám - Abramse jsem hejtoval už v době, kdy to ještě nebylo cool*:D*. Trojku jsem za pecku nepovažoval nikdy, naopak dvojku už od kina (můj první film v multikanále, Zimmer a má tehdejší Woo mánie). Co se během těch let změnilo bylo naopak to, že jsem trojku vzal trochu na milost a u dvojky nadšení trochu vyprchalo (jinak by ten bodový rozdíl byl ještě větší*:D*).
4 -5
reagovat
reaguje na: MKMZ
No já se podíval do Kecarny, kde jsi v červenci psal zaručenou informaci, že to bude Amanda Seyfried. :)

Na Deadline nic není, nekecej. 
839926
No já se podíval do Kecarny, kde jsi v červenci psal zaručenou informaci, že to bude Amanda Seyfried. *:)* Na Deadline nic není, nekecej. 
839925
3 -2
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Podívej se na Deadline… :D.
Každopádně, aby ses pak nedivil, až Xavier změní barvu pleti. 
839925
Podívej se na Deadline… *:D*. Každopádně, aby ses pak nedivil, až Xavier změní barvu pleti. 
839918
2 -4
reagovat
reaguje na: MKMZ
Chceš říct, že jsi před tím s leskem neměl pravdu? To není možné :o
839918
Chceš říct, že jsi před tím s leskem neměl pravdu? To není možné *:o*
839911
3 -2
reagují: MKMZ
reagovat
reaguje na: MKMZ
Tyvole! Ani nemusím googlit a je mi jasný, kam to směřuje.
A jo, tohle bych zrovna bral. 

Ať už je po D23, protože jsou věci, který mně v MCU i po letech fakt zajímaj.
839917
Tyvole! Ani nemusím googlit a je mi jasný, kam to směřuje. A jo, tohle bych zrovna bral.  Ať už je po D23, protože jsou věci, který mně v MCU i po letech fakt zajímaj.
839911
1 -4
reagovat
reaguje na: MKMZ
Haiko?
839914
Haiko?
839911
10 -1
reagovat
Kdo tu má rád The Last Duel?
Kdo si oblíbil Jodie Comer?
A kdo tu ještě dává šanci MCU… ? ;)
839911
Kdo tu má rád The Last Duel? Kdo si oblíbil Jodie Comer? A kdo tu ještě dává šanci MCU… ? *;)*
3 -4
reagují: AndyKaufman, verbst, Memphis
reagovat
reaguje na: Polux
Trojka je pro mě pořád naprosto super. Byl jsem na tom v době premiéry v kině asi třikrát jak mě to dostalo. ;)
839909
Trojka je pro mě pořád naprosto super. Byl jsem na tom v době premiéry v kině asi třikrát jak mě to dostalo. *;)*
839882
3 -1
reagovat
Trojka je super, ale dvojka je naprosto top záležitost v kategorii cheesy filmů. Nikdy jsem ten hate nepochopil. Jedno z mých top GP. 8):+
839906
Trojka je super, ale dvojka je naprosto top záležitost v kategorii cheesy filmů. Nikdy jsem ten hate nepochopil. Jedno z mých top GP. *8)**:+*
11 -1
reagovat
Trojka je super, malém jsem se u ní v kině pochcal pomočil, protože jsem nechtěl přijít ani o minutu filmu.
839904
Trojka je super, malém jsem se u ní v kině [s]pochcal[/s] pomočil, protože jsem nechtěl přijít ani o minutu filmu.
7 -1
reagovat
Trojka je furt bozi, neimfujte 
839902
Trojka je furt bozi, neimfujte 
13 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
já mám trojku teda radši, a to o dost, jenom aby bylo jasno :-)
839901
já mám trojku teda radši, a to o dost, jenom aby bylo jasno :-)
839899
4 -2
reagovat
reaguje na: MarvinP
Původně jsem ti chtěl poslat Felixe, ale z úcty si vystačím jen s palcem dolů.
839899
Původně jsem ti chtěl poslat Felixe, ale z úcty si vystačím jen s palcem dolů.
839897
5 -3
reagují: MarvinP
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se