Ale já to mám s Lesním rituálem přesně naopak
Tam mám pocit, že se staví na všech možných lesních klišé, mysteriźní začátek super a pak to spadne až do těžce béčkových vod. Oproti tomu Dům má velice zajímavý a řekl bych originální nápad s existencí druhého, zrcadlového domu a proč ho stavěl je naprosto boží pointa. Znepokojivé a strašidelné mi to taky přijde víc a rozkrývání je za mě taky velmi nápadité, jak psal Ted.




