
reaguje na:
Gonzi
Si mi pripomenul podobnu hlasku "Baterie, Azízi...", urcite vies odkial 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Salman je tu boží a komplexní, tu hodí romantiku, tu si zatancuje, tu je vtipný jak prase a jen tak mimochodem vymlátí bordel od mafiánů a vyhazovačů. Hlavně ta jeho soustředěnost, vedle které občas vypadá i Tom Cruise jako znuděný Bruce Willis. Fakt skvělý, 10/10|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|