
Člověk, který ma na svědomí to, ze se rozjede v Ohnivem poháru dlouhá scéna o začátku mistrovství světa ve Famfrpálu a pak se těsně pred zápasem strihne a je po zapase, by si mel listit. To bylo jak kdyby mi nekdo odprezentoval nejlepší víno a pak ho vylel do kanálu

|
reagovat
|

Z ďalších dielov si vybavujem len scénu s rodičmi keď sa mu zjavia v nejakej vypätej situácii a pomáhajú mu nejak. Že predposledný diel bol o ničom a dlhý.....a to je tak všetko 
se vším, co k tomu patří. 