reaguje na:
SHUTTER
Hm
Ja som z WW84 odišiel z kina s podobným pocitom a tiež sa snažím prísť na to prečo to mne celkom sadlo a tu sa z toho robí pomaly kandidát na Maliny :) Ono scéna ako Wonderka zachraňuje detičky má aj iný podtext, zrejme vospolok vie ze filmy s Gadot sú zakazane napr v Libanone. Prislo mi to ako mile gesto ze herecka z Izraela zachranuje arabske deti. Paradoxom je ze na film su nabruseni aj ludia z velmi liberalneho spektra, uz som pocul aj nazor ze na to ze je tam superhrdinka je tam malo girl power odkazov a zenskych posolstiev, Diana sa predvadza predovsetkym ako krasna nie ako silna, takze malo feminizmu
|
reagují:
Jardus
|
reagovat
|






Marvel dělal všechno pro to, aby se to nevělo až do premiéry, v oficiálních materiálech to nikde nebylo.