
reaguje na:
duro
Mě se to nedotýká, zas tak přecitlivělý nejsem. Jen jsem si zkrátka myslel, že tady najdu větší pochopení pro svůj názor, ukázalo se, že asi ne, taky dobře. 

|
reagovat
|
Já třeba dal minus jen několikrát, a to ne proto, že bych s názorem nesouhlasil, ale proto, že komentář byl sprostý, nemorální atp.


