Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Rok v kostce 2020 - 2. část


ikona
Mr. Hlad
anya taylor-joychris hemsworthnejlepší herečkanejlepší plakátnejvíc cooleervoucí scénanejvíc wtf scénanetflixrok v kostcetom hardytrial of chicago 7vlkochodcivyproštěníwonder woman 1984
Jaké herečky vloni zazářily? Které scény byly nejvíc cool? A u jaké plakáty bychom chtěli mít pověšené v obýváku?  

První rok v kostce máme za sebou a jdeme na dvojku. V ní si probereme nejlepší herečky, podíváme se na scény, které bychom chtěli zažít, zavzpomínáme na nejlepší plakáty a na nejvíc coolervoucí scény. A možná překvapivě zjistíme, že rok 2020 nebyl i přes COVID-19 co se filmové nadílky týče až takový průšvih, jak se říká. 

SCÉNA, KTEROU BYCHOM CHTĚLI ZAŽÍT

Redakční tip - Stand-up Beastie Boys


Natočit dokument o slavné kapele jde různými způsoby, ale Beastie Boys, respektive dvě třetiny téhle kultovní party, se rozhodli pojmout ho jako rekapitulační stand-up. Režisér Spike Jonze nechává dva stárnoucí muzikanty na pódiu vzpomínat na doby, kdy jim patřil svět, dělali bordel, měli prachy, ale kdy se taky chovali jako hovada a prostě si prošli vším dobrými špatným, co hudební průmysl a především kamarádství může nabídnout. A koukat se na to je strašná pohoda. Jonze, Adam Horovitz a Mike D dovedou díky šikovně sestříhaným záběrům a upřímnému vyprávění člověka rozesmát i dojmout k slzám a stačí jim k tomu jen mikrofony a dlouhá společná hudební historie. Sledovat to z první řady by byl zážitek na celý život.

Osobní tip Civala: Sázka v Drahokamu - appka od Fortuny mi přináší poslední týdny spíš neštěstí a těžce projeté desetikoruny, takže čuch Adama Sandlera mi hodně imponoval. To bych chtěl, jen bych na to asi neměl odvahu - a samozřejmě s trochu jinší tečkou.

Osobní tip KarlaR: Taneček z Chlastu – Možná nejpozitivnější scéna loňského roku nabídla něco, co asi nikdo nečekal. Tancující Mads Mikkelsen rozdal víc radosti než celý Hollywood dohromady a vůbec by mi nevadilo ho sledovat naživo… anebo se zkusit nějak kostrbatě přidat?

Osobní tip Mr. Hlada: Osmdesátková videoparty z Králů videa – Fakt bych chtěl zažít ten okamžik, kdy je v malém bytě narvaných patnáct lidí, v televizi běží Plechová kavalérie nebo podobná blitka, a někdo přinese video a kazetu, na které je napsáno Aliens a tvrdí, že to je prý dobrý, jestli si to nechceme pustit...

Osobní tip Rimsyho: Finále Havla - Jak často se vám poštěstí, že vyjdete na balkon a desetitisíce lidí vám fandí? Mně moc často ne, a proto je finále Havla s výstupem budoucího prezidenta na balkon Melantrichu tak silným zážitkem. Roli hraje jistě i fakt, že štáb skutečně natáčel na zaplněném Václavském náměstí, což vedlo k jednomu z nejlepších momentů jinak trochu rozpačitého filmu: Atmosféra naděje a očekávání by se dala krájet a být u toho, to musel být fascinující zážitek. Následného vystřízlivění jsme si užili dosyta, ale takovýchto historicky zlomových momentů není nikdy dost.

Osobní tip Spoonera: Být na pár pokusů Frankem Grillem v Boss Level - Jasný, vstávat každý den se zabijákem u postele a následně čekat, kdo vás tentokrát odbouchne, už je na tisící pokus asi otrava. I přesto bych si jako herní pařan několik pokusů v kůži Franka Grilla rád dal a vyzkoušel, jestli bych se náhodou nedostal až k Melu Gibsonovi, nebo aspoň k jeho baráku. A kdyby mě to po čase přestalo bavit, pořád bych mohl jít chlastat do tamní kantýny, nebo jít šermovat s Michelle Yeoh.

Osobní tip do_oda: Svatba v Palm Springs - Mám rád svatby, bavilo by mě chlastat se Sambergem u bazénu, okukovat Cristin Milioti na baru a na závěr bych se ještě bavil nad tím drama okolo podvádějícího ženicha. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace