Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Rok v kostce 2020 - 2. část


ikona
Mr. Hlad
anya taylor-joychris hemsworthnejlepší herečkanejlepší plakátnejvíc cooleervoucí scénanejvíc wtf scénanetflixrok v kostcetom hardytrial of chicago 7vlkochodcivyproštěníwonder woman 1984
Jaké herečky vloni zazářily? Které scény byly nejvíc cool? A u jaké plakáty bychom chtěli mít pověšené v obýváku?  

První rok v kostce máme za sebou a jdeme na dvojku. V ní si probereme nejlepší herečky, podíváme se na scény, které bychom chtěli zažít, zavzpomínáme na nejlepší plakáty a na nejvíc coolervoucí scény. A možná překvapivě zjistíme, že rok 2020 nebyl i přes COVID-19 co se filmové nadílky týče až takový průšvih, jak se říká. 

NEJLEPŠÍ HEREČKA

Redakční tip - Anya Taylor Joy


Minulý rok to Anya prostě vyhrála. Emma sice nakonec nebyl ten progresivní must-see biják, jak to vypadalo po prvním teaseru, ale v minulosti již několikrát zfilmovaný román Jane Austenové ostudu rozhodně neudělal a Anya byla v roli protřelé dohazovačky Woodhouseové vyloženě epesní. To hlavní ale teprve mělo přijít a teď nemluvím o zářijové premiéře Nových mutantů, kterou si v redakci neužil ani poslední věřící do_Od. Dámský gambit si odbyl premiéru na Netflixu jaksi mimochodem a vůbec nikdo nečekal, že fiktivní šachistka Beth Harmonová bude dlouhé týdny bourat streamovací rekordy ve sledovanosti. Stalo se, Anya byla najednou na obalech každého magazínu a retro seriál z ní kromě sexsymbolu udělal i jednu z největších hereckých hvězd současnosti. My už se nemůžeme dočkat, co dívka s pronikavými kukadly předvede v novém filmu Edgara Wrighta Last Night in Soho a především v očekávané Furiose, kde bude hrát mladou verzi Charlize Theron z Šíleného Maxe. Loňský rok byl její. A to se teprve rozjíždí.

Osobní tip Civala: Ana de Armas - Pozvracená kráska je nejen esteticky povznášející, ale svým charismatem i úplně bez problémů odtáhla valnou část hitovky Na nože. A chystala se udeřit i v bondovce. Jen víc dalších příležitostí.

Osobní tip KarlaR: Elizabeth Moss- Zrovna si znovu dávám Mad Meny, i čistě z Neviditelného je ale vidět, že Elizabeth Moss patří mezi nejschopnější herečky svojí generace. Škoda, že se ve viditelných dobrých filmech objevuje tak málo.

Osobní tip Mr. Hlada: Cristin Milioti – Bavila mě už v HIMYM a mrzelo mě, jak to s ní dopadlo. Sedla mi i ve Vlkovi z Wall Street a byla trošku škoda, že musela vyklidit prostor po pár minutách. V Palm Springs je ale skvělá. Odhodlaná, okouzlující, trochu kráva, trochu zoufalec, ale člověk se vůbec nediví tomu, že se do ní Andy Samberg zamiluje. Dost doufám, že ji budu vídat v kinech častěji a že jí Palm Spring nakopne kariéru. 

Osobní tip Rimsyho: Jessie Buckley - Irská herecká chameleónka na sebe po několika menších seriálových rolích upozornila v Černobylu a od té doby neskutečně válí. Trochu pozornosti na sebe strhla v Problémisskách, ještě o poznání výrazněji však táhla čtvrtou řadu Farga a svým zarputile přepáleným výrazem ovládla i kaufmanovku Asi to ukončím. Především za bezchybně barvité vykreslení (možná?) neexistující figury si uznání jednoznačně zaslouží.

Osobní tip Spoonera: Florence Pugh - Většinu chválených rolí vycházející hvězdy Florence Pugh jsem viděl s ročním zpožděním. A byly to právě loňské Malé ženy, jež mě naprosto přesvědčily o jejím nesmírném hereckém talentu. Její přerod z mladé zamilované dívky v sebevědomou a stále nesmírně okouzlující hrdinku jsem si neskutečně užil. Tady byla ta oscarová nominace naprosto zasloužená.

Osobní tip do_oda: Millie Bobby Brown - Millie Bobby Brown čeká po Stranger Things velká kariéra, na své první filmové role ale zatím neměla moc velkou kliku. Když už mě ale na druhé Godzille nebo ségře Sherlocka něco bavilo, byl to většinou právě její výkon. Zejména jako Enola pak doslova zářila, a tak bych jí podobných rolí, kde se může takhle vyřádit, přál do budoucna ještě několik. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace