reaguje na:
The Joker
Smál jsem se u toho nahlas a to se mi v poslední době moc často nestávalo, ale ke konci ten úsměv postupně přecházel do solidní depky. Další Big Short to není, ale od Idiocracy tu nic tak trefnýho nebylo.
|
reagovat
|




.
). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině