Uvědomuješ si že se bavíte o Applu? U kterého nikdy moc nezáleželo na skutečné "hodnotě", ale na marketingu a na tom kolik si všeho dokáže nasypat peněz, a všechno náležitě vytěžit a prodat jako image?
Je vůbec nezajímá jaké ten film skutečné kvality má nebo nemá, jim stačí že to jako velkofilm můžou prodávat, že můžou napsat že netflix má sice Goslinga s Evansem, ale my máme Hankse. Za to jim to bez problémů stojí, i kdyby se na to vlastně ani moc lidí nepodívalo.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|



