Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 27161 - 27180 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Minimálně dvakrát - The Killing byl výbornej celé čtyři série.
708451
Minimálně dvakrát - The Killing byl výbornej celé čtyři série.
708448
1 -1
reagovat
reaguje na: earthworm
Kdybych byl lepší člověk, tak ti teď nevezmu všechny iluze.

Finále třetí řady je obří zklamání, od 6. dílů to místo nahoru šlo dolů. Pizzolatto se jednou trefil do černého, na víc bohužel fakt nemá.
708448
Kdybych byl lepší člověk, tak ti teď nevezmu všechny iluze. Finále třetí řady je obří zklamání, od 6. dílů to místo nahoru šlo dolů. Pizzolatto se jednou trefil do černého, na víc bohužel fakt nemá.
708446
1 -4
reagují: Godlike, connor
reagovat
Ocekavam ohlasy ohledne treti serie True Detective. Pro me osobne byla druha rada dobra az na finale, kdy se uplne zmenil ton a cely to slo do kopru, tak doufam ze tentokrat to dopadne lip.
708446
Ocekavam ohlasy ohledne treti serie True Detective. Pro me osobne byla druha rada dobra az na finale, kdy se uplne zmenil ton a cely to slo do kopru, tak doufam ze tentokrat to dopadne lip.
2 0
reagují: do_Od
reagovat
Oni opravdu dali ten Deadwood!
708443
Oni opravdu dali ten Deadwood!
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Záběry z Watchmen mě zajímaj víc. 8):+ 
708442
Záběry z Watchmen mě zajímaj víc. *8)**:+* 
708441
0 -1
reagovat

HBO 2019 trailer

0:48 :D8):o:o:o:o:o:o:+
link
708441
0:48 *:D**8)**:o**:o**:o**:o**:o**:o**:+* https://www.youtube.com/watch?v=vb_jiY1SX4I
HBO 2019 trailer
2 -1
reagují: connor
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ještě jsi zapomněl nesympatická. :D
708392
Ještě jsi zapomněl nesympatická. *:D*
708154
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Podle mě to má zhoršující tendenci a byl jsem rád, že jsem to konečně dokoukal.
708377
Podle mě to má zhoršující tendenci a byl jsem rád, že jsem to konečně dokoukal.
708113
2 0
reagovat
Ježiši ten Silver je snad nejtupější postava široko daleko, strašně zbytečná, debilní a já nevím co všechno...
708154
Ježiši ten Silver je snad nejtupější postava široko daleko, strašně zbytečná, debilní a já nevím co všechno...
1 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: connor
Akože medzi mojou komunitou (comics čtu, šířím...) o tom ludia vedia, ale je pravda že vela ludí čaka na ohlasi na celú sezónu..
708134
Akože medzi mojou komunitou (comics čtu, šířím...) o tom ludia vedia, ale je pravda že vela ludí čaka na ohlasi na celú sezónu..
708128
0 -1
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Blbě jsem to napsal, chtěl jsem tím říct, že doufám, že to nemá nízkou sledovanost, protože moc o tom seriálu není slyšet - takže bych se nedivil, kdyby měl.
708128
Blbě jsem to napsal, chtěl jsem tím říct, že doufám, že to nemá nízkou sledovanost, protože moc o tom seriálu není slyšet - takže bych se nedivil, kdyby měl.
708124
0 -1
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: connor
Má to nízku sledovanosť? :-:-
708124
Má to nízku sledovanosť? *:-**:-*
708122
1 0
reagují: connor
reagovat
reaguje na: SteKi
Ano. Je to výborná adaptace ještě lepšího komiksu. Doufám, že to kvůli nízké sledovanosti nezruší po první sérii. 
708122
Ano. Je to výborná adaptace ještě lepšího komiksu. Doufám, že to kvůli nízké sledovanosti nezruší po první sérii. 
708105
1 -1
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: do_Od
Kámo, to nejlepší Tě ještě čeká. Můžu Ti slíbit, že budeš hledat čelist na podlaze, a budeš emocionálně rozsekaný. Věř mi.
708118
Kámo, to nejlepší Tě ještě čeká. Můžu Ti slíbit, že budeš hledat čelist na podlaze, a budeš emocionálně rozsekaný. Věř mi.
708113
1 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Hype-harley? Víš, že jsi asi 10 let pozadu, vole?:D Správný chlapi už to maj dávno za sebou. Ale chválim, je to zlato.:+
708116
Hype-harley? Víš, že jsi asi 10 let pozadu, vole?*:D* Správný chlapi už to maj dávno za sebou. Ale chválim, je to zlato.*:+*
708113
4 -1
reagovat

Sons of Anarchy 4. - 5. série

So. Fucking. Good! Cameo Waltona Gogginse bokem, tam se dějou fakt tak zlý a škaredý věci, to je ještě horší než kluci na kolech v Breaking Bad. A nejhorší je, že když už se těšíte, že to nějakej hajzl odnese, tak na to přijdou tři další twisty, který všechno zase otočí. Fakt pecka. Kdo ještě nenaskočil na hype-harley, tak by měl rychle napravit. 8)
708113
So. Fucking. Good! Cameo Waltona Gogginse bokem, tam se dějou fakt tak zlý a škaredý věci, to je ještě horší než kluci na kolech v Breaking Bad. A nejhorší je, že když už se těšíte, že to nějakej hajzl odnese, tak na to přijdou tři další twisty, který všechno zase otočí. Fakt pecka. Kdo ještě nenaskočil na hype-harley, tak by měl rychle napravit. *8)*
Sons of Anarchy 4. - 5. série
3 -2
reagují: BlackAdder, hroubek, Godlike
reagovat
reaguje na: SteKi
Ja nedočkavo čakám na ďalší diel. Ja milujem Remenderovu predlohu takže pre mňa je to srdcovka. 
708111
Ja nedočkavo čakám na ďalší diel. Ja milujem Remenderovu predlohu takže pre mňa je to srdcovka. 
708105
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Co ja viem. Ja som teraz dopozeral 5. časť a za mňa - vela vecí v deji sú strašne uspechané - napriklad ako si holka ktora nikdy nemala poriadne vzťah behom dvoch dní môže o niekom myslieť že " je to ten pravý". Nepoviem keby sa to dialo aspon v období pár týždňov. Vela plottwistov vie divák dávno do predu. Teda aspoň u mňa to tak bolo. A Klausova postava keby neprisla do vIetnamu a späť tak by bolo (a to aj bola do 4. dielu) absolutne primernou a plochou postavou zo škatulky comic-relief. 
708110
Co ja viem. Ja som teraz dopozeral 5. časť a za mňa - vela vecí v deji sú strašne uspechané - [spoiler]napriklad ako si holka ktora nikdy nemala poriadne vzťah behom dvoch dní môže o niekom myslieť že " je to ten pravý". Nepoviem keby sa to dialo aspon v období pár týždňov. Vela plottwistov vie divák dávno do predu. Teda aspoň u mňa to tak bolo. A Klausova postava keby neprisla do vIetnamu a späť tak by bolo (a to aj bola do 4. dielu) absolutne primernou a plochou postavou zo škatulky comic-relief. [/spoiler]
708031
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Skoncil sem po druhem dile, pro me to neni.
708109
Skoncil sem po druhem dile, pro me to neni.
708105
1 0
reagovat

Deadly Class

Pozerate to niekto? Lebo mam pocit, ze to tu nikto nespominal zatiala a pritom je celkom slusna zalezitost. Nie ze by som nedockavo cakal na kazdy dalsi diel, ale je to fajn, vazne fajn :+
708105
Pozerate to niekto? Lebo mam pocit, ze to tu nikto nespominal zatiala a pritom je celkom slusna zalezitost. Nie ze by som nedockavo cakal na kazdy dalsi diel, ale je to fajn, vazne fajn *:+*
Deadly Class
1 -1
reagují: connor, Mr.FREAKE, TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se